Bez kategorii

Nowy napój dla fanów kreskówki “Rick and Morty”- woda sodowa o smaku Pickle Rick!

-

2 min czytania

Woda sodowa o smaku ogórka w occie? Nie brzmi zachęcająco, a jednak dla fanów kreskówki “Rick ad Morty” powstał właśnie nowy napój- woda o smaku Pickle Rick czyli Ricka Ogóra.

Cudowna woda sodowa, jak twierdzi opakowanie, to jeden z najnowszych produktów dostępnych dla fanów serialu. Napój ma nie tylko wyjątkowo smakować, ale też podobno dawać ulgę przy skurczach mięśni oraz uzupełniać utracone elektrolity. W skład tego specyfiku wchodzą tylko dwa składniki: woda oraz zaprawa z pikli.

źródło: unsplash

Ten niebywały produkt powstał dzięki kooperatywie producentów wody mineralnej Miracle Seltzer oraz twórców bajki Rick and Morty- Adult Swim. Lubicie korniszony? Ten napój to prawdziwy tester miłości do ogórków w occie, albo szalonych przygód naukowca i jego wnuka.

Twórcom kreskówki nie można odmówić wyobraźni ale pomysł na ten produkt przypomina mi raczej żart : ” zakład, że sprzedam puszkowaną wodę po korniszonach za 20$?”.

Cena napoju jest za to mniej zabawna- jedna puszka kosztuje 2,99$, opakowanie 12 puszek 23,88$

Chociaż jestem wielką fanką serialu, a producenci zapewniają, że napój nie zawiera cukru, kofeiny, glutenu i barwników, tym razem grzecznie podziękuję i odmówię sobie tej “przyjemności”.

Przecież wiadomo, że najlepsza jest woda z kiszonych ogórków!

Instagram will load in the frontend.

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Bez kategorii