GamingNews

Nowa gra od twórców Shin Megami Tensei! Monark – zwiastun i paczka informacji!

-

3 min czytania

Japońskie gry znane są głównie z  precyzji i fantastycznej historii. Często oglądając gameplaye lub zwiastuny, odczuwamy lekki powiew intrygi, lub zaciekawienia. Ten sprawdzony schemat zachęca nas do monitorowania danej produkcji lub ostatecznie kupno gry.

Z takiego schematu czerpie nowe IP studia Lancarse — autora serii Shin Megami Tensei, opublikowali w sieci zwiastun ich nowej gry, pt.: Monark. Przedstawiamy wspomniany zwiastun poniżej:

Monark to gra strategiczna czasu rzeczywistego, która będzie posiadać mroczną i ponurą grafikę z dużą ilością czerwieni i bieli. Fabuła gry ma bardzo mocno zaskakiwać grającego, a co więcej wystawiać na próbę nasz strach przed nieznanym.

Akcja nowego IP studia skupia się wokół jednej tajemniczej szkoły, w której dzieją się dziwne, ponadnaturalne rzeczy. W tym obiekcie tajemnicza siła wciąż terroryzuje uczniów, a każdy z pracowników szkoły rozkłada ręce. Nagle, po burzliwych wydarzeniach, grupka uczniów postanawia powołać do życia ,,Pradawną Radę Uczniowską”. Organizacja ta będzie zajmować się zwalczaniem dziwnych anomalii na terenie szkoły. 

W rolę głównego protagonisty Gakuto Kajiwara wcieli się pan Shigeru China – aktor dubbingowy — zany z roli Pilafa i Iruki z anime Dragon Ball. Co więcej, aby przybliżyć pełną obsadę aktorską i reżyserską udostępniamy poniższą listę:

Planowanie, produkcja i reżyseria:

  • Fuyuki Hayashi — producent gier, tj.: Izuma Eleven 1-3,
  • Mitsuhiro Hoshino — producent popularnej gry Ikaruga.

Scenariusz:

  • Fuyuki Hayashi — scenarzysta gry Crystar,
  • Ryutaro Ito — scenarzysta dwóch pierwszych części serii Shin Megami Tensei.

Nadzór scenariusza i koordynacja projektu:

  • Kazunari Suzuki — producent gry Mario i Luigi RPG,
  • Aya Nishitani — pisarz i rysownik komiksów z seri Digital Devil Story: Goddess Reincarnation.

Muzyka:

  • Tsukasa Masuko — kompozytor, który pracował nad muzyka w seri gier Shin Megami Tensei.

Japońska premiera tytułu odbędzie się 14 października 2021 roku. Przedstawiciele fimy NIS America— firmy odpowiedzialnej za wydanie Monark na terenie USA, jak i w krajach Europy informuje, że prawdopodobna premiera japońskiego tytułu odbędzie się w 2022 roku. Co ciekawe w Europie i Ameryce Południowej gra będzie dostępna nie tylko na konsole PS4, PS5 i Nintendo Switch, ale również ukaże się na pecetach.

Podoba wam się Monark? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod artykułem.

Czytaj też: Czatowanie przez Battlenet stało się łatwiejsze! Zmiana w globalnym systemie społecznościowym! Sprawdź!

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming