NewsOd redakcjiSerialV.TV

Nivellen, czyli Bestia wiedźmińskiego świata oraz zapowiedź nowego sezonu Wiedźmina [WIDEO]

-

2 min czytania

Netflix trochę zawalił sprawę – całkowicie niepotrzebnie zaprezentował scenę z drugiego sezonu Wiedźmina i zdradził jak będzie wyglądać Bestia bez Pięknej.

W trakcie pisania naszego newsa o nowych zapowiedziach nadchodzących produkcji Netflix udostępnił kolejne. Tym razem było to kilka filmów związanych z drugim sezonem Wiedźmina.

Najlepszy możecie zobaczyć na górze strony – przedstawia on dialog pomiędzy Geraltem, a jego przyjacielem Nivellenem, który jest wariacją Sapkowskiego na temat bajki Piękna i Bestia. Wciela się w niego Kristofer Hivju, którego możecie pamiętać z roli rudego Dzikiego, Tormunda, w serialu Gra o Tron. Trzeba przyznać, że prezentuje się on świetnie, ale trochę szkoda, że Netflix postanowił ujawnić jego wygląda już teraz i nie poczekał do premiery. Dla wielu osób jest to jedna z najbardziej oczekiwanych postaci i czar oczekiwania trochę teraz prysł.

Pozostałe filmy to zdjęcia zza kulis, Droga do sezonu drugiego czyli miks scen z obydwu sezonów przedstawiający ogólną fabułę produkcji, oraz naćpany eliksirami Geralt, który powoli przechadza się korytarzem posesji w poszukiwaniu bruxy, rodzaju wampirzycy. Niby nic, ale polecamy ten ostatni włączyć na słuchawkach i zwrócić uwagę na to, jak stworzone zostały odgłosy naszego potwora. Nagle ta scena nabierze dla was znacznie więcej wyrazu.

czytaj też: Gwiezdny kowboj, Władca Snów i Leif Eriksson czyli nowe seriale Netflixa [WIDEO]

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News