GamingNewsNSFW

Nintendo podaje harmonogram gier na 2021

-

2 min czytania

Nintendo, a właściwie ich główny produkt Switch ma się lepiej niż kiedykolwiek. Niedawno podano informację, że sprzedał się lepiej niż 3DS.

Teraz jak zwykle przy zbliżających się wynikach finansowych firmy, Nintendo przedstawia swoje plany związane z grami. Uwaga zwróćmy uwagę, że są to gry produkowane przez samą firmę. Czyli takie exclusivy. Niestety trochę mało znich zostanie wydanych przez producenta konsol na Nintendo Switch w tym roku, ale bądźmy dobrej myśli. Za to tytuły, które są zapowiedziane, sprawiają, że ślinka leci, a mordka się uśmiecha.

Poniżej znajdziecie listę tytułów, które zapowiedziane są na 2021 rok, a także później. Zwróć uwagę, że nie ma tam tytułów firm zewnętrznych. Trzeba cały czas pamiętać, że pandemia nie tylko uderzyła w sektor usług, ale nawet w wielkie koncerny, a Nintendo nim zdecydowanie jest. Wspominałem o możliwych problemach, Nintendo Switch Pro padnie ofiarą niedoborów?(Plotka)

Przewidywane premiery gier na Nintendo Switch

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury  premiera w Europie 12 lutego 2021
Bravely Default II – premiera w Europie 26 lutego 2021
New Pokémon Snap – premiera w Europie 30 kwietnia 2021
Bayonetta 3 – do ogłoszenia w późniejszym terminie
Metroid Prime 4  – do ogłoszenia w późniejszym terminie
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Sequel  – do ogłoszenia w późniejszym terminie

Mam wrażenie, że oprócz przedstawionych powyżej tytułów Nintendo szykuje coś dużego w drugiej połowie roku. Plotki o nowej konsoli nabierają na sile, a przedstawione gry, to mocne tytuły, to wciąż jest mało. Pamiętajmy, że Nintendo musi teraz zmierzyć się z nową generacją konsol u konkurencji. Firma nabrała wody w usta i na razie nie daje znać co do jakichś spektakularnych zmian. Ciekawe co wymyślą dla nas Japończycy. Na pewno Bayonetta 3 ukaże się w tym roku. Co do drugiej odsłony Zeldy to prędzej obstawiałbym święta.

Trzymam kciuki za Nintendo i czekam na jakieś informacje na temat nowej konsoli, jeśli taka się pojawi. Na razie cieszę się w redakcji Nintendo Switch i czekam na te nowości.

Czytaj też: Do it yourself. Nintendo 64 wielkości pada

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming