HypeNewsWydarzenia

New York Comic Con dzień drugi, co oglądać?

-

3 min czytania

Pierwszy dzień NYCC szturmem wszedł na nasze ekrany, dając nam bardzo dużo dobrych paneli. Dnia drugiego więcej jest tematów warsztatowych.

Już na pierwszy rzut oka widać, że organizatorzy nie zwalniają tempa. Poniżej przedstawiamy wybór redakcji, co warto obejrzeć, my oglądamy i jak zwykle zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

Adam Savage’s Favorite Cosplay Show & Tell

O 15:45 swój panel rozpocznie Adam Savage, znany z Mythbusters. Opowie o swojej pasji do cosplayu. Co roku, ten twórca przebiera się i przechadza po obszarze konwentu, rozmawiając z ludźmi. Tym razem zaprezentuje nam swoje trzy ulubione przebrania, Obcego, Kapitana Ameryki i astronauty. Nawet jeśli nie jesteście fanami przebieranek, warto posłuchać tego twórcy, bo mówi wiele ciekawych rzeczy.

Ready Player Two | A Conversation with Ernest Cline and Wil Wheaton

O 16:00 prowadzący Will Wheaton (serial Star Trek) będzie rozmawiał z Ernestem Clinem. Autor „Ready player one” odpowie na pytania widzów oraz opowie o nowym projekcie. Jeśli nie czytaliście książki, może mieliście okazję obejrzeć film na jej podstawie w reżyserii Stevena Spielberga, o tym samym tytule.

MARVEL | Venom — King in Black

Dla fanów Marvela i ulubionego antybohatera, o 17:45 odbędzie się dyskusja na temat Venoma. Prowadzący opowiedzą o nowym projekcie i walce Eddiego Brocka ze swoim pasożytem. Warto sprawdzić co słychać u najfajniejszego przeciwnika Spidermana.

IDW Presents — Sonic the Hedgehog Comics!

O błękitnej błyskawicy pisaliśmy przy okazji rozdawania gry na Steam. Tym razem panel o 18:20 o papierowej wersji sympatycznego jeża opowie nam artysta i scenarzysta Evan Stanley. W panelu także czarne charaktery z Sonic the Hedgehoh: Bad Guys Ian Flynn i Jack Lawrence. My jesteśmy fanami jeża, więc zapraszamy.

Batman Beyond Cast Swings Into the Metaverse

Batman Beyond, jeśli nie znacie, to lećcie oglądać jeden z najlepszych animowanych seriali o Batmanie. Na tym spotkaniu spotkacie trójkę aktorów podkładających głosy w serialu, który obchodzi swoje 20-lecie. Już o 19:30.

Cast of Starz’s American Gods Tease Season 3 Details

Już trzeci sezon serialu American Gods będzie gościł na waszych ekranach. Ten serial oparty na powieści Neila Gaimana robi zwroty akcji w każdą stronę. Zajrzyjcie za kulisy kolejnej odsłony i posłuchajcie aktorów w nim występujących. Zdecydowanie polecamy. Start 23:30.

https://www.youtube.com/watch?v=CCfgdzBjJT0&feature=emb_title&ab_channel=NewYorkComicCon

 

Pierwszą część znajdziecie pod tym linkiem.

Trzecią część znajdziecie pod tym linkiem.

Czwartą część znajdziecie pod tym linkiem.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Hype