FilmNewsSerial

Netflix oficjalnie wprowadza bezpłatny plan transmisji strumieniowej

-

2 min czytania
Netflix oficjalnie uruchomił swój pierwszy w swoim rodzaju darmowy plan transmisji strumieniowej w Kenii. Ma to na celu zachęcenie użytkowników w krajach, w których nie jest zbyt popularny, do wykupienia subskrybcji w późniejszym czasie.

Są kraje, w których Netflix oraz inne popularne platformy streamingowe, nie są tak powszechną rozrywką, jak u nas. Użytkowników trzeba więc do nich jakoś zachęcić. I tak oto Netflix postanowił po raz pierwszy oficjalnie wypróbować bezpłatny plan transmisji strumieniowej. Pierwszym państwem, w którym ma być testowana usługa, została Kenia.

Może cię zainteresować: Netflix zaprasza na pierwsze w historii światowe wydarzenie dla fanów — już 25 września

Według doniesień bezpłatny poziom będzie oferował około jednej czwartej tytułów dostępnych dla płatnych subskrybentów i jest obecnie dostępny tylko na telefonach z Androidem. Jednak w przeciwieństwie do płatnych poziomów abonenci nie mają możliwości pobierania tytułów ani przesyłania aplikacji na telewizory.

Jeśli nigdy wcześniej nie oglądałeś serwisu Netflix – a wiele osób w Kenii tego nie robi – jest to świetny sposób na zapoznanie się z naszą usługą. A jeśli podoba Ci się to, co widzisz, możesz łatwo przejść na jeden z naszych płatnych planów, dzięki czemu możesz cieszyć się naszym pełnym katalogiem również na telewizorze lub laptopie. Potem możesz już wygodnie usiąść i oglądać wszystkie najpopularniejsze seriale i filmy Netflix, a także korzystać z naszych spersonalizowanych rekomendacji, kontroli rodzicielskiej i profili (w tym dla dzieci).

Napisała Cathy Conk, dyrektor ds. innowacji produktowych w Netflix.

Aby założyć bezpłatne konto, nie będzie wymagana karta kredytowa. Subskrybenci będą musieli jedynie podać swój adres e-mail, datę urodzenia i hasło.

Czytaj też: Polski Netflix cenzuruje homoseksualizm głównej bohaterki “The Mitchells vs Machines” i zabija przesłanie filmu

Małgorzata Chuchel
Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film