Gaming

Następca AUG i M16? Czyżby w Warzone pojawiła się nowa meta na broń?

-

2 min czytania

AUG i M16 piastują zaszczytne miejsce najczęściej wybieranych karabinów, są uniwersalne i zadają dobre obrażenia. Jest wybierany zarówno przez tych lepszych graczy, jak i amatorów jak ja, czy koledzy z redakcji.

Jeden z Warzonowych YouTuberów uważa, że najgorsza broń w grze może, w niektórych przypadkach, dorównywać tym dwóm wcześniej wymienionym klasykom.

W Warzone AUG jest jedną z tych broni, które są konsekwentnie chwalone, jednak 6 kwietnia pojawił się patch, który go osłabił. Wtedy gracze postanowili poszukać innego niezawodnego karabinu.

AUG i M16 pasują do właściwie każdego wyposażenia w Warzone. YouTuber o imieniu Drift0r zwrócił uwagę na alternatywę wśród broni, która może być o wiele bardziej przydatna.

Tak skomentował swoje nowe odkrycie.

FR 5.56 był kiedyś uważany za jedną z najgorszych broni w Warzone, ale teraz jest trochę jak lepszy AUG lub przynajmniej bardzo podobny do AUG i M16

Oczywiście nie mówimy tu o wersji podstawowej karabinu, a z dodatkowym osprzętem. YouTuber twierdzi, że FR 5.56 “naprawdę dobrze pasuje do meta” i może stać się nowym ulubieńcem wśród graczy.

Ze względu na znerfowanie AUG, FR dostaje swoje 5 minut, aby rywalizować o miejsce w wyposażeniu. Tak naprawdę przy trafieniu w głowę czas do zabicia (TTK – Time to kill) między trzema opisywanymi broniami jest naprawdę zbliżony.

Drift0r jest zdania, że przy w pełni wyposażonym FR 5.56, gracze Warzone będą mieli broń z jeszcze mniejszym odrzutem, która rywalizuje z M16 i pokonuje obecny AUG.

Poniżej znajdziecie osprzęt, który robi z FR. 5.56 tę wypasioną broń.

Lufa: 24,4-calowa lufa snajperska
Urządzenie wylotowe: Mono Supp
Podlufa: uchwyt operatora
Laser: Canted Hybrid
Załącznik końcowy: wybór użytkownika

Oczywiście broń jest dosyć ciężka i Youtuber poleca mieć w zapasie broń typu Bullfrog. Ta budowa broni sprawdza się na średni do dalekiego dystansu, ale kuleje na bliskim.

Także sprawdźcie, czy wam pasuje nowy FR i testujcie na ulicach Verdańska, póki jeszcze istnieje.

Czytaj też: Sony skasowało “Days Gone 2”. Sony Bend skupiło się na nowym IP

 

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming