xd

Napadli na stację benzynową, ale kasa była pusta, więc sprzedawali paliwo przez 3 godziny

-

2 min czytania

Uzbrojeni rabusie napadli na dwie stacje benzynowe w Bulawayo w Zimbabwe. Związali pracowników i zorientowali się, że kasetka jest pusta, więc stanęli za kasą i sprzedawali paliwo.

Jest poniedziałkowa noc i razem ze swoimi ziomkami siedzicie sobie w domu jednego z nich. Mieszkacie w Zimbabwe, więc noc jest dosyć upalna. Jesteście trochę znudzeni. Nagle dostajecie cynka, że wasi kumple rabusie z innego miasta napadli na stację benzynową. Udało im się zgarnąć całkiem niezłą sumkę 15 000 dolarów. Jesteście nie w ciemię bici, więc szybko przeliczacie sobie, że na waszą trójkę byłoby to po 5000$ na głowę. Całkiem nieźle. Zaczynacie planować swój własny napad. W sumie to każdy z was ma przy sobie broń, co tylko powinno ułatwić sprawę. Jest godzina 23:00, pod osłoną nocy udajecie się na stację obsługi Amakhosi wzdłuż Bulawayo-Victoria Falls Road.

Wchodzicie na stację, pełna gangsterka, mierzycie z broni do obsługi, krzyczycie i generalnie to jesteście super groźni. Nagle kasjerzy oznajmiają, że w sumie to nie ma żadnej kasy w kasetce, którą mogliby wam dać. Kurde przypał. W końcu nie po to ruszaliście się z mieszkania ziomka, żeby wrócić z pustymi rękami. Robicie burzę mózgów, ale najpierw związujecie całą obsługę stacji sznurówkami ze swoich butów. Na pewno nie uda im się oswobodzić, w końcu zastosowaliście najmocniejsze węzły, jakie znacie. Strażnikowi każecie zaprowadzić się do sejfu. Wyłamujecie drzwi, ale nie umiecie go otworzyć. Związujecie go też. Nagle jeden z was wpada na wspaniały pomysł. Sami staniecie za kasą i zarobicie pieniądze, które potem ukradniecie!

Co prawda żaden z was nigdy nie obsługiwał instrybutora i kasy, ale jakoś to będzie. Przez 3 godziny sprzedajcie paliwo. W sumie to nawet nieźle się bawicie, ale stwierdzacie ostatecznie, że nie jest to praca dla was. Zgarniacie całą gotówkę, zostawiacie związaną obsługę i odjeżdżacie. Nikt się nie zorientował. To był dobry poniedziałek.

Tę pastę napisało życie i wydarzyła się naprawdę.

Czytaj też: Courteney Cox i Ed Sheeran zatańczyli legendarny taniec z “Przyjaciół” [WIDEO]

Małgorzata Chuchel
Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii xd