Newsxd

Pobito rekord Guinnessa na najwyższą wieżę zbudowaną z cukierków M&M’s

-

2 min czytania

Brytyjczyk ułożył stos z zawrotnej liczby pięciu cukierków M&M’s. Tym samym pobił poprzedni rekord wieży z czterech sztuk czekoladowych cukierków i został wpisany na karty Księgi Rekordów Guinnessa.

Podczas lockdownów, które miały miejsce w przeciągu ostatniego roku z powodu pandemii musieliśmy czymś się zajmować w czasie wolnym. Nagle nie było ani dokąd, ani z kim pójść. Niektórzy zaczęli malować obrazy, inni czytać książki, a jeszcze inni korzystali po prostu z tego, że nie muszą robić nic. Był to jednak z pewnością czas, który sporo osób wykorzystało na samorozwój. W dosyć dziwnej dziedzinie postanowił poczynić progres inżynier budowlany Will Cutbill z Solihull w Anglii. Mężczyzna postanowił bowiem pobić rekord na najwyższą wieżę złożoną z cukierków M&M’s na świecie.

Dzięki swojej determinacji i woli walki Cutbill’owi udało się ułożyć pięć pokrytych czekoladą okrągłych cukierków, jeden na drugim. Tym samym zasłużył sobie na wpis w Księdze Rekord Guinnessa. Cutbill zwrócił uwagę na to, jak zwodniczo kuliste są cukierki. Poinformował, że osiągnięcie celu kosztowało go setki prób i treningów, które trwały wiele godzin. Poprzedni rekord należał do Silvio Sabba z Włoch i Brendana Kelbi z Australii, którzy ułożyli po cztery M&M’s na jednej kupce. Nie jest jasne, co konkretnie skłoniło Willa do układania w stosy M&M’sów. Nowy rekordzista ujawnił jednak, że od zawsze był fanem Księgi Rekordów Guinnessa i marzył o pobiciu jakiegoś tytułu.

Trzeba przyznać, że bohater naszego artykułu wybrał dosyć oryginalny materiał budowlany do zbudowania rekordowej wieży. Zawsze mógł przecież użyć piasku, klocków LEGO, czy też pączków (tak, taki rekord też istnieje). Wideo z jego zmagań możesz obejrzeć poniżej. A jeśli bardzo się nudzisz, możesz spróbować pobić rekord Cutbill’a jeszcze dziś.

Instagram will load in the frontend.

Czytaj też: Facebook opatentował dziwne czapki do rozszerzonej rzeczywistości

Małgorzata Chuchel
Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News