FilmSerial

Muzyka Howarda Shore powróci do serialowego “Władcy Pierścieni?

-

2 min czytania

Jak donosi Deadline Amazon Studio jest w trakcie rozmów ze zdobywcą Oscara Howardem Shorem, aby to właśnie on napisał muzykę do serialowej wersji historii ze Śródziemia.

Według informacji Deadline, koszt pierwszego sezonu “Władcy Pierścieni” wyniósł 465 milionów dolarów, co czyni go najdroższym serialem wszech czasów. Premiera pierwszej serii zaplanowana jest na Prime Video 2 września 2022 roku. Postprodukcja pierwszego sezonu będzie kontynuowana w Nowej Zelandii do czerwca 2022 roku, a preprodukcja drugiego sezonu rozpocznie się równolegle w Wielka Brytania zaraz po 1 stycznia 2022 r.

Może cię zainteresować: 7 najlepszych utworów jakie usłyszeliście w Fifie

Amazon ogłosił niedawno przeprowadzkę z Nowej Zelandii – gdzie nakręcono wszystkie trzy filmy o LOTR i trzy Hobbit – do Wielkiej Brytanii, w ramach któej skomplikowane scenografie zbudowane na potrzeby serialu zostały wysłane do Wielkiej Brytanii. Nie jest jasne, gdzie dokładnie w Wielkiej Brytanii kręcony jest „Władca Pierścieni”, ponieważ Amazon Studio robi wszystko, aby ukryć te informację przed fanami i dziennikarzami.

Nie okłamujmy się – oryginalna trylogia “Władcy Pierścieni” to genialne kino, na które składa się wspaniałą gra aktorstwa, świetny scenariusz, niesamowite zdjęcia i efekty i kultowa muzyka. Dlatego chociaż w nowej wersji zabraknie Petera Jacksona i aktorów, których znamy z LOTR-a obecność Howarda Shore’a spowodowałaby, że czulibyśmy się od razu jak u starego znajomego.

Czytaj też: Alexander Skarsgard dołącza do obsady sequela “Królestwa” Larsa Von Triera

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film