Film

“Ms. Marvel” i “Hawkeye” trafią na Disney+ jeszcze w tym roku

-

2 min czytania

Wiceprezeska Marvela Victoria Alonso w niedawnym wywiadzie dla Slashfilm.com potwierdziła, że Marvel dopiero się rozkręca.

Poczynając od skupienia się na kolejnych animacjach, nowych programach na rozbudowywaniu uniwersum. Teraz, jak donosi Variety, niemalże pewne jest, iż kolejne dwa seriale od Marvela trafią na Disney+ jeszcze w tym roku. Ale to podobno nie wszystko, ponieważ “kilka innych seriali” również ma trafić na platformę już niedługo.

„Kiedy pojawiła się szansa bycia częścią świata streamingu, byliśmy bardzo podekscytowani, ponieważ nagle mogliśmy dać fanom znacznie więcej niż 1/4 strony lub trzy fajne ruchy” wyjaśniła w rozmowie z Variety Alonso.

Myślę, że ważne jest, aby konsekwentnie słuchać tego, co mówią fani. Jeśli zdecydowana większość uważa, że ​​coś nie jest dobre, musimy się temu przyjrzeć, ale zdarzają się sytuacje, w których mówimy: „Wiesz co, to jest historia, którą opowiemy”.

W nadchodzących premierach na Disney+ będziemy mogli poznać lepiej Hawkeye’a, w którego ponownie wcieli się Jeremy Renner. Jednak możemy się spodziewać, że w serialu Clint Barton przekaże swój łuk młodszemu superbohaterowi. A raczej superbohaterce, ponieważ obok Rennera zobaczymy Hailee Steinfeld.

Tymczasem Ms. Marvel będzie debiutem Kamali Khan (Iman Vellani) i wzmocni więzi między produkcjami Disney+ i Kapitan Marvel. Brie Larson z pewnością będzie gwiazdą MCU przez wiele lat, fani więc zakładają, że otrzymamy serial, w którym Larson wcieli się w rolę mentora w stylu Irona Mana podczas gdy Iman Vellani będzie się uczyła, jak uratować świat.

Powiem szczerze – to wszystko brzmi fajnie.  Interesująco i w ogóle super. Ale jak dla mnie powoli zaczyna być tego… za dużo?

Nie mam czasu, ani ochoty torrentować Lokiego. Nie będę w stanie ogarnąć tych nowych seriali tym bardziej. Ja już jestem na to za stary. Idę poczytać.

Czytaj też: Liverpool został skreślony z listy Światowego Dziedzictwa UNESCO

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film