FilmKultura

“Mroczne Miasto” otrzyma serial – tak twierdzi reżyser filmu

-

2 min czytania

“Mroczne Miasto” oficjalnie doczeka się telewizyjnej adaptacji  i wszystko dzięki reżyserowi filmu Alexowi Proyasowi.

Wiadomość pochodzi z wirtualnego Q&A organizowanego w trakcie Festiwalu Filmowego Popcorn Frights, na którym odbędzie się premiera krótkometrażowego następcy oryginału z 1998 roku “Mask of the Evil Apparition”. Chociaż krótkometrażowy film i późniejsze pytania i odpowiedzi z reżyserem Mayhem Joe Lynchem nie zostały podane do oficjalnej wiadomość, informacja o telewzizyjnej adaptacji “Mrocznego Miasta” została podana przez Bloody Disgusting.

„Obecnie “Mroczne Miasto” jest dla mnie naprawdę intrygujące, ponieważ pracujemy nad serią, serią Dark City” – ujawnił Proyas. Nie zdradził wiele na temat fabuły i kiedy serial mógłby mieć premierę, głównie dlatego, że produkcja jest wciąż na wczesnym etapie rozwoju.

„Muszę ponownie przeanalizować wszystko, aby skonstruować nową historię”, wyjaśnia Proyas, „Muszę wrócić i trochę odświeżyć pamięć, przypomnieć sobie co właściwie zrobiliśmy i co moim zdaniem zadziałało a co nie,  muszę pracować i ponownie oceniać mój własny film, więc będzie to również bardzo interesujące doświadczenie, którego wcześniej nie miałem okazji przeżyć”.

” Mask of the Evil Apparition” jest częścia uniwersum “Mrocznego Miasta”. Film opowiada o młodej kobiecie cierpiącej na amnezję, która jest ścigana przez grupę zwaną Mysterious Ones, którzy przypominają oryginalne klony z filmu.

No nic – pozostaje nam czekać.

Czytaj też: Dr DisRespect – popularny streamer zakłada studio do tworzenia gier i szuka pracowników!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film