GamingIndie Gaming

Możesz zakupić 1019 gier i programów oraz pomóc ludności palestyńskiej

-

2 min czytania

The Indie bundle for Palestinian Aid, to zbiór gier, narzędzi i innego oprogramowania zebranych w celu zebrania pieniędzy dla Agencji Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy i Robót, która wykonuje niezbędne prace w sytuacjach nadzwyczajnych dla ludności palestyńskiej. Zbiórka rozpoczęta w zeszłym tygodniu miała na celu zebrać 500 tysięcy dolarów. Kwota została jednak podwyższona, bo szybko ją uzbierano.

W zestawie znajduje się wiele niesamowitych tytułów, a jest z czego wybierać, bo paczka zawiera łącznie 1019 elementów, które można nabyć za jedyne 6 dolarów amerykańskich. W tej paczce znajdziecie takie tytuły jak Bleed 2, A Mortician’s Tale czy GNOG, jest tam także wielokrotnie nagradzana Liyla and the Shadows of War, która opowiada o młodej dziewczynie mieszkającej w Gazie. Doświadcza ona na własnej skórze brutalną kampanie Izraela przeciw swojemu ludowi. 

Dodatkowo są tam inne świetne gry, które możesz mieć, kupując tę paczkę, a są to między innymi Lieve Oma, Pikiniku i Nuclear Throne Vlambeera.

Pierwotny cel zbierania pieniędzy poprzez sprzedaż pakietu został już osiągnięty, zdecydowano się go powiększyć do jednego miliona dolarów. Po zwiększeniu limitu pod koniec zeszłego tygodnia i tylko możliwością zakupu do końca 11 czerwca istnieje duża szansa, że cel zostanie osiągnięty albo będzie blisko.

The Indie bundle for Palestinian Aid dostępny jest do piątku, więc jeśli cię interesuje, któraś z gier i chcesz przy okazji pomóc, w ważnej sprawie to przekaż darowiznę, na poniższej stronie.

The Indie bundle for Palestinian Aid website

Czytaj też: Nie wyrzucaj monitorów i telewizorów CRT! Możesz zbić na tym majątek!

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming