MuzykaSerial

Mouse Rat – legendarny zespół z Pawnee wyda debiutancki album w sierpniu

-

2 min czytania

Dla każdego fana Parks and Rec Mouse Rat to prawdziwa legenda. Jeden z najlepszych zespołów w historii muzyki, który zmienił to jak postrzegamy muzykę popularną.

Mouse Rat, ukochany fikcyjny zespół znany z Parks and Recreation, którego frotnmanem jest Andy Dwyer (grany przez Chrisa Pratta), w końcu wydaje swój debiutancki album. Płyta będzie nosiła tytuł The Awesome Album i ukaże się 27 sierpnia za pośrednictwem Dualtone we współpracy z  Entertainment 720.

Zespół z Pawnee z Indiany postanowił przy okazji udostępnić swój epicki singiel „5,000 Candles in the Wind”.

Na The Awesome Album znajdziemy 13 oryginalnych utworów Mouser Rat. Wśród nich The Pit Sex Hair. Na wydawnictwie poza zespołem usłyszymy Scotta Tannera z zespołu Land Ho! i legendarnego artystę jazzowego Duke’a Silvera.

Nie trzeba dodawać, że Mouse Rat jest najbardziej płodnym zespołem Andy’ego Dwyera. Chociaż chętnie posłuchalibyśmy produkcji od Just the Tip i Two Doors Down.

Płyta trafi do nas dekadę po premierze największego hitu zespołu, czyli 5,000 Candles In The Wind. Utwór ten po raz pierwszy został wykonany w trakcie pogrzebu Lil’ Sebastiana – ulubieńca każdego mieszkańca Pawnee, Indiana.

„Każdy kreatywny biznes wychodzący z Pawnee jest powiązany z  Tomem emHaverford” – powiedział odkrywca talentu zespołu Paul Roper. „Od Rent-a-Swag po wodę kolońską Tommy Fresh i Tom’s Bistro, nie wspominając o jego pomysłach biznesowych, które nie zostały jeszcze ukształtowane, takich jak zapachowy telefon, chusteczki do nosa, które mówią do użytkownika, soczewki kontaktowe z wiadomościami tekstowymi i brokatowy proszek do prania Sparkle Suds, współpraca z Entertainment 720 było naturalnym wyborem przy tym wydawnictwie”.

Cieszycie się? My się cieszymy. Perd Haple też się cieszy.

Czytaj też: West of Dead: Path of the Crow nadchodzi! Kolekcjonerska wersja gry już dostępna!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Muzyka