Film

Morbius – Mroczny film Marvela w krwawym zwiastunie![Wideo]

-

2 min czytania

W końcu! zgodnie z wczorajszymi ogłoszeniami firma Sony Pictures udostępniła najnowszy trailer długo oczekiwanego filmu z uniwersum Marvela. Jego fabuła ocieka mrokiem i krwią!

W rolę głównego bohatera filmy wcieli się amerykański aktor i zdobywca Oscara – Jared Leto (Legion Samobójców, Dom Gucci).

Jak zapewniają producenci z Sony Pictures naciągający film, będzie koncentrował się wyłącznie na tytułowym bohaterze doktorze Michaelu Morbiusie, który zawodu jest wyspecjalizowanym biochemikiem. Od wielu lat próbuje się wyleczyć się z rzadkiej, śmiertelnej choroby. Niestety, w wyniku błędu podczas eksperymentu zaraża się czymś zbliżonym do wampiryzmu.  Bohater będzie musiał zmagać się z ciężką rzeczywistością ,,wampira”, który może zmienić się w krwiożerczą, dziką bestię.

Film otrzymał nie tylko wspaniałego aktora, ale także chwytliwe hasło promocyjne, które mówi, że ,, Granica pomiędzy bohaterem a złoczyńcą zostanie zatarta.

W obsadzie filmu wystąpią także: Adria Arjona, Matt Smith, Jared Harris i Tyrese Gibson. Za stronę reżyserską odpowiada Daniel Espinosa (Life, Safe House), a za scenariusz Matt Sazama (Zagubiony w Kosmosie) i Burk Sharpless (Bogowie Egiptu).

Co ciekawe, przedstawiciele wytwórni Sony Pictures planują stworzyć kolejne filmy związane z uniwersum Marvela. Datowany na 2023 roku Kraven the Hunter to jeden z nielicznych projektów, które mają zadebiutować na wielkich ekranach kin.

Najnowszy film Marvela wejdzie do polskich kin 28 stycznia 2022 roku!

Czytaj też:Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl – zobacz efektowny zwiastun promocyjny remaku!

 

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film