Ludzie

Mężczyzna stracił język. Najpierw odgryzła mu go dziewczyna, a potem zjadła go mewa

-

2 min czytania

Okazuje się, że nie warto brać udziału w bójkach, bo możesz stracić język na rzecz obcej mewy.

Kilka dni temu w Edynburgu mężczyzna brał udział w bójce. Kobieta, z którą walczył odgryzła mu duży kawałek języka, który następnie wypluła. Języka niestety nie udało się uratować, ponieważ po chwili zleciała na ziemię mewa i ją zjadła.

Jak boga kocham, to się naprawdę wydarzyło.

James McKenzie stracił język po tym jak Bethaney Ryan pogryzła go na małe kawałeczki. Zszokowany stwierdził, że wypluje mięsień na ziemię i zastanowi się co jest nie tak z jego życiem. Niestety zanim zdążył przeanalizować wszystkie błędy, które podjął, a które doprowadziły go do tej sytuacji, jego język stał się kolacyjką mewy.

O wydarzeniu poinformował Edinburgh Evenins News, które zakładam płaci za tego typu informację. Trudno zrozumieć czemu James miałby dobrowolnie podawać informację do dużej gazety, o tym, że mewa zjadła mu język.

Do zdarzenia doszło 1 sierpnia 2019 roku. Dlatego nie musicie się zastanawiać czy w trakcie odgryzania języka, Ryan i McKenzie nosili maski. Nie nosili, bo nie musieli.

Według sądu McKenzie był instygatorem bójki próbując zaatakować kobietę. Gdy ta próbował odejść od niego, tez podążył za nią z zaciśniętymi pięściami. Zamiast uciekać Bethaney odwróciła się i pocałowała napastnika, po czym odgryzła mu kawałek języka.

Mężczyzna ostatecznie straciłkawałek języka o wymiarach mniej więcej 3 na 2 centrymetry. Bethaney Ryan przyznała się do winy.

Widzicie… czasami się człowiek zastanawia czy fakt, że pandemia zamknęła nas w domu nie jest jednak dobrą rzeczą.

Dodatkowo chce podkreślić, że naprawdę nie wierzę czasami w rzeczy, które znajduje w internecie. To nie jest tak, że mam poczucie winy, że o tym piszę. Jednak jestem pod wrażeniem, że to nie jest zmyślony przeze mnie news.

To są prawdziwi ludzi, z prawdziwymi imionami podanymi w prawdziwej gazecie. Co to jest za dziwny świat…

Czytaj też: Youtube zablokował kanał szachowy, bo uznał, że “czarny” i “biały” to rasistowskie stwierdzenia

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Ludzie