MuzykaOd redakcji

Męczą cię lokalne radia, sprawdź Radio Garden i słuchaj czego chcesz.

-

2 min czytania

Masz czasem wrażenie, że nie ważne, jaką stację radiową włączysz, to cały czas słyszysz to samo? Co byś powiedział na to, że możesz posłuchać sobie muzyki z całego świata?

Kiedy siedzisz w biurze albo teraz pracujesz z domu, miło jest jak coś, brzęczy w tle. Dla jednych jest to telewizor, dla innych Twitch, ale dla wielu osób tym medium towarzyszącym jest radio. No właśnie, niby wybór jest duży, ale piosenki cały czas te same. Otrzymujemy w kółko to samo. Przeglądałem feeda Facebookowego i znalazłem wyszukiwarkę stacji radiowych, którą polecił mi mój znajomy. 

Jakie to było dla mnie miłe zaskoczenie i powiew świeżości posłuchać sobie, całkowicie innych klimatów. Zobaczyć czego ludzie słuchają nocą w Australii, jakie hity są popularne w Japonii, czy scenę Elektro z Kazachstanu.  Spędziłem sporo czasu, przeglądając stacje radiowe i znalazłem kilka, do których z przyjemnością wracam. Przede wszystkim na uspokojenie znalazłem radio z Brisbane o nazwie Systrum Sistum – SSR1 i siostrzane SSR2. Czasem wracam do czasów, jak mieszkałem w Londynie i puszczam sobie brytyjskie stacje i tu polecam Hoxton Radio. Mam też kilka wybranych ze środkowej Rosji, ale te zostaną moją słodką tajemnicą.

Także sprawdźcie swoje ulubione stacje, znajdźcie coś, co jest fajne i podzielcie się z pozostałymi. Ja wracam do przeszukiwania stacji radiowych i znalezienia nowych rytmów, do których będę pracował i się bawił. Wam też serdecznie polecam posłuchać. Na pewno znajdziecie coś dla siebie albo inni pokażą wam swoją cząstkę, bo w muzyce jest siła i moc. Link do strony radia poniżej.

Radio Garden

Czytaj też: Incydent Tripowy: O tym, jak w drodze na winobranie trafiliśmy na imprezę Sufi i zostaliśmy uratowani przez Omara

 

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Muzyka