FilmKultura

Matt Doman powraca do MCU. Pojawi się w Thor 4

-

2 min czytania

Thor: Love and Thunder to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów w historii uniwersum Marvela. Nie powinno to nikogo dziwić, w końcu poprzednia część przygód Syna Odyna była hitem autorstwa ulubieńca wszystkich Taiki Waititiego.

Jak informuje TheDirect.com Matt Damon ma powrócić do świata MCU i zagrać… no właśnie nie wiemy kogo. W trzeciej części Thora Damon wcielił się w aktora, który występuja w inscenizacji drugiej części Thora. I wciela się w Lokiego.

Dla Damona była to druga w okazji kariera, aby odegrać Lokiego. Wcześniej pojawił się w tej roli w filmie Kevina Smitha Dogma.

Według wielu australijskich mediów, zdobywca Oscara wylądował wczoraj prywatnym odrzutowcem w Sydney w Australii, aby rozpocząć obowiązkową kwarantannę przed rozpoczęciem produkcji.

Matt Damon powraca do MCU

Damon pojawił się również w Deadpoolu 2. Biorąc pod uwagę, że trzeci Deadpool ma być oficjalnie częścią MCU… oznacz to, że Damon być może odegra trzy różne role w tym świecie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby Matt ponownie wcielił się w aktora znanego z Ragnarok, który zdołał przetrwać… no Ragnarok.

Przyznaję, że mam nadzieję, że rola Damon nie będzie po prostu kolejnym cameo. Fakt, że jego obecność w produkcji została zapowiedziana zabrałby połowę radochy z takiego występy.

Zresztą trudno uwierzyć, aby Damon spędził kilka tygodni na kwarantannie, tylko po to, aby zagrać śmieszną kilkunastosekundową scenę. Z drugiej strony może miał dość swoich dzieci i chciał odpocząć.

Najważniejsze to trzymać kciuki, aby z tych wielkich hitów Waititiego facet dogadywał się z dobrymi aktorami i zapewniał nam jakości indyki.

Przypomnijmy, że głównym złolem w czwartym Thorze będzie Gorr the God Butcher. Wcieli się w niego Christian Bale, z którym Damon wystąpił ostatnio w Ford v.Ferrari.

Premiera Thor:Love and Thunder została zapowiedziana na 11 lutego 2022 roku. Trzymajmy kciuki, aby tym razem koronawirus nas nie upupił

Czytaj też: Drony Pasterskie – powietrzni pomocnicy kowbojów

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film