xd

Masz luźne 34 tys. dolarów? To możesz kupić nuggetsa, który wygląda jak postać z Among Us

-

2 min czytania

Parę godzin temu na aukcji pojawiła się niesamowita rzecz. W dziwnym zbiegu okoliczności, czyli specjalnej edycji nuggetsów BTS (koreańskiego boysbandu) od McDonalda, znalazł się kawałek kurczaka przypominający postać z gry Among Us.

Ten kawałek kurczaka niczym tost z podobizną Jezusa stał się obiektem pożądania fanów, zarówno grupy muzycznej, jak i gry komputerowej. Można uczestniczyć w licytacji na eBay’u, a cena za ten “kosmiczny” kawałek nuggetsa już wynosi 34 tysiące amerykańskich dolarów.

O ile nie mówię nikomu, na co ma przeznaczać swoje pieniądze, to fakt, że ktoś sprzedaje takiego nuggetsa i jest ktoś chętny go kupić, dowodzi, że ludzie to najgłupsze i najgenialniejsze stworzenia na planecie Ziemia.

 

Jak na razie jest dwudziestu ośmiu licytujących, którzy rywalizują o ten, już teraz nie tak bardzo, soczysty kawałek kurczaka z zestawu BTS Nuggets. Bardziej niepokojące jest to, że aukcja sprzedaje przedmiot jako “używany”, ale co to dokładnie oznacza, to nie wiem. Prawda jest taka, że większość kupujących nie jest prawdziwa.

Może jednak jest wśród nich kolekcjoner kuriozów, który jest w stanie zapłacić kilkadziesiąt tysięcy dolarów za używany kawałek McNuggetsa. Jeżeli tak to zastanawia mnie, co jeszcze może być w takiej kolekcji, naleśnik z podobizną Elvisa, wspomniany tost z twarzą Jezusa, albo brokuł z fryzurą Wodeckiego. Jakby nie było, jest to kuriozum i mam na myśli aukcję, a nie nuggetsa.

Czytaj też: Pracownicy Facebooka wzywają firmę do wyjaśnień w sprawie cenzury Palestyny

 

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii xd