KomiksyNews

Marvel zrobi komiks o ulubionym łowcy-Predatorze

-

2 min czytania

Do kolekcji Marvela wchodzą kolejni bohaterowie. W zeszłym roku podpisali umowę na stworzenie komiksu o jednym z dowódców Ultramarines, ze świata Warhammera. Teraz powstanie nowy Predator.

Superbohaterowie będą mieli nie lada problem. W uniwersum Marvela rozpoczął się sezon na polowanie, a każdy, kto jest godzien, może zostać zwierzyną. Już niedługo Yaujta rozpoczną to, co robią najlepiej, w swoim stylu przybędą, zobaczą, wyśledzą i obedrą ze skóry. Na koniec dodadzą czaszkę do swej kolekcji.

Już nie długo Predator pojawi się na kartach komiksu, bo pierwszy numer zaplanowany jest na czerwiec. Scenariusz tworzą Ed Brisson i Kev Walker. Ten pierwszy był jednym z pisarzy przy Uncanny X-Men, drugi zaś zajmował się historiami Doktora Strange. Sama akcja będzie kontynuacją filmów i ma dziać się kilka lat po wydarzeniach w nich zawartych.

Sam Marvel w ten sposób opisuje historie zawarte w nowych opowiadaniach:

Polować. Zabić. Powtarzać. W niedalekiej przyszłości młoda dziewczyna widziała, jak jej rodzinę zamordował najgroźniejszy i najbardziej przerażający łowca we wszechświecie: PREDATOR. Wiele lat później, chociaż jej statek ledwo się trzyma, a jedzenie jest na wyczerpaniu, Theta nie przestanie przemierzać kosmosu, dopóki potwór Yautja, który zabił jej rodzinę, nie umrze…

Fot. Marvel

Fot. Marvel

Wydawca określa komiks jako brutalną i łamiącą serce opowieść, która bardziej przypominać będzie wielką księgę morderstw niż opowieści o superbohaterach. W sumie czego możemy się spodziewać po kosmicie, którego głównym zajęciem jest polowanie.

Istnieje szansa, że ten komiks z Predatorem połączy się w jakiś sposób z wydanym wcześniej Obcym. Jak na razie to tylko plany, bo trzeba zrobić dobry grunt.

Jak na razie jedno jest pewne, premiera pierwszego odcinka będzie 9 czerwca, niestety nie wiemy, jak szybko pojawi się przedruk w języku polskim, ale nasze wydawnictwa działają sprawnie, więc jest szansa, że otrzymamy go stosunkowo szybko.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Komiksy