FilmNews

Mamy pierwsze oficjalne zdjęcie z Mission Impossible 7

-

2 min czytania

To, że film jest już w produkcji, wiadomo od dawna. Dużym echem odbiło się nagranie Toma Cruisa, który nakrzyczał na swoją ekipę za brak noszenia maseczek.

Nie ma jeszcze trailera ani pakietu zdjęć z samego filmu. Można znaleźć za to dużo zdjęć z tak zwanego “behind the scenes”. Zdecydowanie sporo jest zdjęć samego Cruisa wykonującego popisy kaskaderskie. Teraz, pierwszą oficjalną fotografią podzielił się reżyser Christopher McQuarrie, który pokazał je na swoim Instagramie. Jest tam, to na co wszyscy czekali. Jest na nim biegnący Tom Cruise!

Nie ma chyba filmu, w którym Tom przynajmniej raz nie biegłby z punktu A do B. Nawet w Jerry Maguire biegł, aby wyznać miłość. Przez lata ta czynność była bardzo charakterystyczna dla tego aktora, do tego stopnia, że stała się trochę jego wizytówką. Teraz dostaliśmy tajemnicze zdjęcie, gdzie postać biegnie w ciemnym korytarzu, ale możemy być pewni, że to Cruise. Przyznam, że nie jest to dużo jak na pierwsze spojrzenie, ale nawet sam reżyser napisał pod zdjęciem “…”. To raczej takie puszczenie oka w kierunku fanów. Pokazuje to jednak, że aktor mimo wieku będzie robił pełno akrobacji.

Oprócz samego Cruisa ponownie zobaczymy aktorów występujących w poprzednich częściach, a są to Ving Rhames, Henry Czerny, Simon Pegg, Rebecca Ferguson oraz Vanessa Kirby. Do obsady dołączą też Hayley Atwell, Pom Klementoff znana ze Strażników Galaktyki, Shea Whigham i Esai Morales.

Co do samego scenariusza nie wiadomo na razie nic, ale jedno jest pewne, Ethan Hunt znowu będzie ratował świat. O zagrożeniu czyhającym na ludzkość, prawdopodobnie dowiemy się w tradycyjny sposób. Z nagrania, które ulegnie samo destrukcji.

Premiera filmu miała odbyć się w Listopadzie tego roku, ale możliwe, że zostanie przeniesiona ze względu na opóźnienia związane z produkcją.

Na koniec oficjalne tajemnicze zdjęcie.

Fot. Mission Impossible 7

Fot. Mission Impossible 7

Czytaj też: Gigantyczna wpadka Microsoftu. Xbox Live nie działał przez ponad pięć godzin

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film