Video

Mamy nowy klip z “Ghostbusters: Afterlife”! Zobaczcie pierwsze duszki

-

2 min czytania

Po pierwsze nie rozumiem czemu Paul Rudd idzie do sklepy i pierwsze co kupuje to lody. Lody się kupuje na samym końcu. Nieważne czy masz duże zakupy czy nie. Każda sekunda się liczy.

Ghostbusters: Afterlife to długo wyczekiwana trzecia część kultowej serii. Pogromcy Duchów to jeden z najlepszych filmów w historii. I nawet jeśli sequel nie był tak dobry, jak oryginał, to i tak jest lepszą komedią niż 99,9% filmów, które wyszły w XXI wieku.

Trzecia część filmu reżyserowana przez Jasona Reitmana, ma mieć swoją premierę 11.11.2021. Czyli już za 7 miesięcy. I muszę przyznać, że nie mogę się doczekać gdy trafi do kin. Twórcy obiecali, że dostaniemy w niej wszystko to co kochaliśmy w oryginale.

Oczywiście dostaniemy też młodszych pogromców, ale w produkcji mają się pojawić oryginalni aktorzy czyli Bill Murray i reszta.

O czym będzie film? Póki co nie możemy być pewni. Nie wiem też czy obecność Murray i Aykroyda będzie miała duże znaczenie, czy będzie jedynie krótkim cameo.

Autorzy postanowili podzielić się z nami krótkim klipem z filmu. Widzimy w nim, jak Paul Rudd idzie na zakupy po lody i przechodząc obok półki z “marshmallow” spotyka kilkanaście małych duszków, które kilkadziesiąt lat temu były ostatnim przeciwnikiem oryginalnych pogromców.

Czytaj też: Hanna-Barbera powraca! WarnerMedia zdecydowali się na revival studia

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Video