Muzyka

Lil Nas X stworzył własną grę “Twerk Hero”, w której możesz kręcić tyłkiem do “Montero”

-

2 min czytania

Żyjemy w śmiesznych czasach. W takich czasach gdy raper wydaje piosenkę i teledysk, to w teledysku tańczy i robi lap dance szatanowi. A kretyni myślą, że chłop jest w związku z tym satanistą.

Lil Nas X wypuścił właśnie darmową grę na twoją przeglądarkę, w której możemy twerkować do jego najnowszej piosenki Montero (Call Me By Your Name).

Tak, gra polega tylko i wyłącznie na kręceniu tyłkiem. Zresztą przekonajcie się sami TUTAJ.

Nie jest to oczywiście najlepsza gra na świecie, ale ma np. przewagę nad Cyberpunkiem 2077 ponieważ oferuję nam wszystko co obiecali deweloperzy.

Czyli słuchanie piosenki i machanie dupą.

Zrobiłem szybki test tytułu, ale niestety nie posiadam przy sobie myszki, więc nie zdołałem zdobyć 50 możliwych punktów na 50. Polecam więc wszystkim uruchamianie gry na swoich gamingowym sprzęcie, ponieważ pracowy może wam ograniczyć możliwości wygrania.

Oczywiście Lil Nas X wie co robi. Albo jego PR-owcy wiedzą co robią. Niedawno wypuścił do sieci buty “Satan Shoes”, które stworzył razem z kolektywem MSCHF. W każdym z butów znajdowała się jedna kropla krwi. Jedynie 666 butów trafiło do sprzedaży.

Teraz przyszła kolej na grę, w której kręcimy tyłkiem.

Niedawno amerykańscy chrześcijanie zaczęli zarzucać Lil Nasowi wielbienie Szatana. Powodem był oczywiście teledysk do Monero, w którym raper tańczył dla Władcy Ciemności.

Zabawna sprawa, że kiedyś sataniści podobno mordowali dzieci i pili ich krew. Teraz tańczą seksownie w piekle. Mam wrażenie, że satanizm zaczyna tracić na jakości.

Tak czy siak. Podobnie jak w wypadku Old Town Road. Na początku piosenka była mi obojętna, a teraz idę puścić Moreno moim dzieciom. No bo to fajny, taneczny kawałek. No i kocham Szatana.

Czytaj też: Hans Zimmer skomponował dzwonki na smartfony!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Muzyka