FilmKultura

Liam Neeson chce wystąpić w serialu Obi-Wan tworzonym przez Disneya

-

2 min czytania

Aktor, który wcielił się w mistrza Jedi Qui-Gona przy okazji drugiej trylogii, stwierdził, że chciałby powrócić do uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Niedawno Kathleen Kennedy, szefowa Lucasfilm, potwierdziła, że w nadchodzących latach możemy spodziewać się 10 nowym projektów z uniwersum stworzonego przez George’a Lucasa. Jednym z nich jest oczywiście serial o Obi-Wanie, w którym główną rolę zagra Ewan McGregor, a do tego zobaczymy w nim m.in. Hayden Christensena.

Collider przeprowadził wczoraj wywiad z Liamem Neesonem, aby przedyskutować jego nadchodzącą produkcje The Marksman“. Przy okazji postanowili spytać, czy aktor byłby zainteresowany, aby powrócić do swojej roli z Mrocznego Widma.

Neeson przyznał, że nie wiedział, iż fani produkcji od dawna prosili twórców, aby Neeson pojawił się, w którymś z odcinków.

Czy Qui-Gon Jinn powróci do świata Gwiezdnych Wojen?

Gdy Neeson dowiedział się, że w sieci wielu widzów mówi głośno o tym, że Neeson powinien ponownie wcielić się w Qui-Gona, ten przyznał, że uważał, że Gwiezdne Wojny przestały się liczyć w świecie kina.

Dziennikarze Collidera wyjaśnili mu, że w ostatnich miesiącach dzięki serialowi Mandalorianin, uniwersum Gwiezdnych Wojen jest w najlepszej formie od lat.

Na pytanie, czy aktor byłby zainteresowany, aby pojawić się w produkcji, w scenach typu flashback Neeson przyznał, że chętnie powróciłby do swojej roli.

Oczywiście trudno, aby aktor odpowiedział inaczej. Jednak tego typu odpowiedź pozwala nam mieć nadzieję, że szefowie wytwórni zastanowią się, aby wykorzystać kultowego aktora w swojej produkcji.

Wystarczy teraz dalej naciskać w sieci i mieć nadzieję, że Lucasfilm i Disney nie będą głusi na nasze wołania. W końcu ostatnie produkcje ze świata Star Wars dosyć chętnie decydowały się na mądrze wykonany fan service. Dlatego można mieć nadzieję, że i tym razem twórcy nie oleją naszych potrzeb.

Nowy film Neeson The Marksman będzie miał premierę 15 stycznia. Ale nie jesteśmy pewni gdzie go będziemy mogli zobaczyć, póki wszystkie kina są pozamykane.

Czytaj też: CoD Warzone – czy granie na słabszym lobby jest ok?

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film