Gaming

“Legacy of the Sith” – Bioware ujawnia nowy dodatek do “The Old Republic”

-

2 min czytania

BioWare zapowiedziało swój najnowszy dodatek do Star Wars: The Old Republic będzie nosił tytuł Legacy of the Sith.

Nowe rozszerzenie pojawia się z okazji 10 rocznicy premiery gry i zapewni graczom zupełnie nową historię, więcej misji , ulepszenia postaci i “wiele więcej’.

Bioware wyjawiło dodatek w trakcie wczorajszego streama. Studio twierdzi, że to pierwsza z wielu nowych produkcji na horyzoncie w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Bioware zapowiada nowy dodatek do “Star Wars: The Old Republic”. Czym będzie “Legacy of the Sith”?

W nowej historii zostaniemy wysłani z misją zabezpieczenia bardzo ważnej planety dla ich frakcji. Narracja skupi się wokół Dartha Malgusa, renegata Sith i jego tajnych planów, ale nie jest to tylko nowa historia, którą mogą cieszyć się fani, jest też sporo ulepszeń samej gry, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Legacy of the Sith zabierze graczy na planetę Manaan, gdzie będą mogli osiągnąć nowy poziomów ustalony na maksymalnie 80. Znajdziemy tam nowe misje, w tym punkt zapalny ustawiony na odległej planecie Elom, którą gracze również będą musieli ukończyć.

Gracze będą mogli spodziewać się poprawionego systemu tworzenia postaci, uproszczonych projektów klas. Ma to zapewnić naturalny przebieg misji, dostaniemy rónież ulepszenia wyposażenia i aktualizacje przedmiotów. . Stream pokazał również nową funkcję “Style walki”, która daje graczom jeszcze więcej opcji przechodzenia historii.

Premiera nowego dodatku została zapowiedziana na PC w te wakacje. Na razie musimy czekać na pierwsze oficjalne trailery i powolne budowanie hajpu. Ale skoro wakacje – no to nie będziemy musieli przynajmniej zbyt długo czekać.

Czytaj też: Dying 2 Know cz.2 czyli nowe informacje na temat Dying Light 2

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming