News

Ktoś próbuje sprzedać powietrze z występu Kanyego Westa za 3333,33 $

-

2 min czytania

Okazuje się, że dziwny występ Kanyego Westa na Stadionie Mercedes-Benz w Atlancie zaowocował nie tylko setkami memów. Ktoś próbuje właśnie sprzedać powietrze z imprezy i życzy sobie za to 3000$.

Nie pierwszy i prawdopodobnie nie ostatni raz spotykamy się z sytuacją, kiedy ktoś chce sprzedać przedmioty związane ze sławną osobą. O ile za przedmiot możemy oczywiście uznać powietrze, którym rzekomo oddychał Kanye West podczas swojego osławionego, dziwnego występu w Atlancie. Fani spodziewali się usłyszeć na nim utwory z długo wyczekiwanego albumu DONDA, jednak mocno się zawiedli. Nie dość, że premiera płyty została opóźniona, to jeszcze Kanye nie zaśpiewał ani jednej piosenki. Ograniczył się do kiwania głową do własnych utworów puszczanych z głośników, a podczas utworu I Know God Breathed On This West padł na kolana. Po ostatniej piosence przez moment stał przed wiwatującym tłumem, a następnie zszedł ze sceny.

Żenujący poziom show nie przeszkodził jednemu z fanów w podjęciu próby zarobku na sprzedaży torby z powietrzem, które zostało zebrane właśnie w jego trakcie. Przedmiot sprzedaży o nazwie AIR FROM DONDA DROP został zweryfikowany tylko wizerunkiem sprzedawcy trzymającego torbę z imprezy. Cena, którą zaproponował sprzedający to 3333,33$, a koszt wysyłki oszacował na jedyne 4$. Kwota wydaje się nieco wygórowana, jak na to, że sprzedający wcale tak blisko do West’a nie miał, co można ocenić po załączonym przez niego zdjęciu.

Choć podobno wszystko jest na sprzedaż, czasem można odnieść wrażenie, że świat zwariował. Takie praktyki nie są jednak niczym nowym. Niegdyś słoik ze swoimi oddechami sprzedali Angelina Jolie i Brad Pitt. Otrzymali za niego niewiele w porównaniu do swoich majątków, bo jedyne 349$. Ale zawsze to jakieś drobne na waciki.

Czytaj też: Pracownicy Activision Blizzard atakują swoją firmę “Nie pozwolimy się uciszyć”

Małgorzata Chuchel
Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne i tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News