FilmKultura

Karen Gillan potwierdza, że Nebula pojawi się w Thorze 4

-

2 min czytania

Gwiazda Obrońców Galaktyki potwierdziła wczoraj, że dołącza do obsady Thor: Love and Thunder.

Szkocka aktorka, które od 2014 roku wciela się w rolę Nebuli potwierdziła, że powraca do Marvel Cinematic Universe na swoich mediach społecznościowych. Gillan poinformowała o tym tuż po wylądowaniu w Sydney wczoraj.

Według fanów obecność Nebuli jest spowodowana w dużym stopniu zmienioną kolejnością filmów w Fazie 4 MCU. Początkowo “GOTG 3” miało być pierwszym filmem, który zostanie ukończony. Ostatecznie przez koronawirusa to Thor 4 pojawi się pierwszy w kinach.

Karen Gillan powraca do Marvel Cinematic Universe

Gillan, która jest aktualnie w trakcie kwarantanny poinformowała fanów o swoim udziale w produkcji na Instagramie.

Ścięłam niedawno włosy jako część przygotowań do roli Nebuli. Dzięki temu nie musimy chować zbyt wielu włosów pod czepek. Mam zbyt dużo włosów. To jest niemożliwe.

Jest to irytujący cytat dla łysiejącego 32 latka, ale co zrobisz. I tak cieszę się, że Nebula powraca do MCU. Według wielu fanów jest to jedna z najciekawszych postaci w marvelowskim uniwersum. Ja się zaliczamy do tej grupy.

W Thor: Love and Thunder oprócz Nebuli zobaczymy Chrisa Hemswortha, Tessę Thompson i Natalie Portman. Dla tej ostatniej będzie to powrót do świata Marvel po kilku latach przerwy. Portman wystąpił w pierwszej części Thora w 2013 roku.

O tym, że Gillan nie znika ze świata MCU wiedzieliśmy od listopada. Właśnie wtedy potwierdzono, że zarówno ona, jak i Chris Pratt powrócą do GOTG.

Wczoraj informowaliśmy o tym, że w nowym Thorze zobaczymy również Matta Damona. Dla niego będzie to powrót do MCU po tym, jak w Thor: Rangarok zagrał aktora scenicznego, który wciela się w Lokiego.

Wydaje się, że Nebula to idealny dodatek do Thora. Straight man, który wcieli się w rolę widza, który nie rozumie dlaczego wszyscy robią sobie jaja. Pytanie kogo do swojego filmu zaprosi jeszcze Taika Waititi?

Czytaj też: Ethan Hawke będzie przeciwnikiem Oscara Isaaca w marvelowskim “Moon Knight” na Disney+

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film