Serial

Już niedługo ruszą prace nad trzecim sezonem “Mandalorianina”, a “Boba Fett” już jest nakręcony

-

2 min czytania

O nadchodzącym starcie zdjęć poinformował Giancarlo Esposito, który w serialu wciela się w Moffa Gideona.

Esposito pojawił się na GalaxyCon w Raleigh gdzie opowiadał o swojej karierze i mistrzostwie w graniu “tych złych” i zarazem uchylił rąbka tajemnicy odnośnie nadchodzących produkcji z uniwersum “Gwiezdnych Wojen”.

Esposito wyjawił, że wkrótce rozpoczną się zdjęcia do trzeciego sezonu „The Mandalorian”. Potwierdził również, że zobaczymy więcej jego postaci, Moffa Gideona. Nie chciał jednak zdradzić żadnych informacji na temat fabuły kolejnego sezonu.

„Właśnie skończyli kręcić “Bobę Fetta” i wkrótce rozpoczniemy prace nad trzecim sezonem” – powiedział Esposito.

Esposito twierdzi, że praca Pedro Pascala nad “The Last of Us” nie wpłynie na start zdjęć. „Nigdy nie musimy czekać na Pedro”, wyjaśnił i  dodał, że skoro tytułowy bohater często nosi hełm, często można po prostu kręcić bez jego obecności na planie. Na pytanie czy może w następnych odcinkach częściej zobaczymy twarz Mando Esposito podkreślił, że nie może na ten temat rozmawiać.

„Nie mogę o tym mówić. To znaczy wiem, że chciałby być częściej na ekranie bez kasku, ale wiesz, jego zadaniem jest niestety bycie w kasku. Wiesz,  o co chodzi?” – powiedział Esposito.

Czytaj też: Mandalorianin Boba Fett i jego kanoniczne pochodzenie rozszyfrowane przez fanów

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial