FilmNews

Jurassic World 3 – zobacz 5 minutowy prolog najnowszego filmu o dinozaurach! [Wideo]

-

2 min czytania

Dokładnie kilka miesięcy temu na ekranach kin zadebiutowała dziewiąta część filmu z serii Szybcy i wściekli. Podczas seansu widzowie mogli obejrzeć krótki 5- minutowy prolog nawiązujący do zupełnie innego filmu -Jurassic World 3.

Niestety najnowsza produkcja o krwiożerczych dinozaurach jeszcze nie pojawiła się w kinach. Początkowo zakładano, że JurassicWorld powinien trafić do sklepów, lecz ostatecznie tak się nie stało. Co więcej, producenci filmu opublikowali w sieci kilkuminutowy prolog oraz poinformowali fanów o premierze, która (pomimo wcześniejszych planów) jednak podbije światowe kina.

Może ci się spodobać: Matrix Zmartwychwstanie – scenarzysta twierdzi, że najnowsza produkcja jest bardzo dziwna i zarazem piękna!

Zobaczcie poniższe nagranie, które stanowi mocny wstęp do Jurassic World Dominion.

Reżyserem produkcji jest Colin Trevorrow (Gwiezdne Wojny 2019, Jurassic World 2019, Jurassic World: Upadłe królestwo) W rolach głównych wystąpią: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jake Johnson, Dichen Lachman, Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Dern, BD Wong, Daniella Pineda i Omar Sy.

Premiera filmu datowana jest na czerwiec 2022 roku. Pomimo tego, że fabuła trzeciej odsłony Jurassic World: Dominion nie została jeszcze ujawnioną, są przesłanki, że produkcja będzie kontynuacją przygód Chrisa Pratta (Owen Grady).

Sięgniecie po najnowszą produkcję? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach pod niniejszym artykułem, a także polecamy na bieżąco obserwować nasze media społecznościowe. Miejmy nadzieję, że kolejna produkcja o dinozaurach będzie tak samo mroczna i krwawa jak jej poprzednie części.

Czytaj też: LG Polska został partnerem Vigilant Fight Club i przekazał na nagrodę coś wyjątkowego

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film