Gaming

Jimmy Fallon grał na Twitchu w “Amongs Us” razem z The Roots i gwiazdami Stranger Things

-

2 min czytania

Jimmy Fallon miał wczoraj swój debiut na Twitchu, który obejrzało 125 tysięcy osób. Komik zbierał pieniądze na fundację Feeding America.

Jimmy Fallon postanowił spróbować swoich sił na Twitchu i zadebiutował na platformie we wtorek wieczorem. Trwający godzinę stream w szczytowym momencie przyciągnął 125 tysięcy osób, które oglądały Fallona i resztę.

Oprócz Jimmy’ego na ekranie mogliśmy zobaczyć członków The Roots, gwiazdy Stranger Things (Noah Schnappa, który gra Willa i Gatena Matarazzo wcielającego się w Dustina). Poza tym w Among Us grali również streamerzy Sykkuno i Rachel “Valkyrae” Hofstetter, Youtuber Corpse Husband i Victoria Tran, która pracuje dla InneSlotch – czyli twórców Among Us.

Prawdopodobnie godzinny stream zostanie pocięty i jego wycinki pojawią się w jednym z przyszłych epizodów The Tonight Show. Tak przynajmniej donosi The Verge. Szczerze mówiąc nie wiem, kiedy ostatnio oglądałem jakiekolwiek nagrania z The Tonight Show, więc jest mi to ultra obojętne.

Fallon pojawił się na Twitchu, aby zebrać 25 tysięcy dolarów na fundację Feeding America. Po godzinie streamu fani zebrali 17 tysięcy, a Fallon postanowił, że to on sam dołoży brakujące 8 tysięcy. Stream zakończył się więc równo po godzinie.

Grupa grała na najlepiej znanej mapie Skeld, ale później testowała wielką Airship, której premiera miała miejsce 31 marca. Cały stream możecie zobaczyć poniżej, ale jeśli jesteście fanami Among Us, może być wam ciężko.

Niestety nikt nie szanował zasady, że nie można gadać w trakcie rundy. Więc możecie oglądać niemalże godzinę non stop gadających głupoty ludzi, którzy nie wiedzą co robą. Jest to śmieszne, ale w pewnych momentach szalenie irytujące. W sumie jak każdy stream.

 Czytaj też: Oto wszystkie najważniejsze zmiany w Mass Effect Legendary Edition

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming