FilmNews

Jest szansa że Brie Larson zagra w Gwiezdnych Wojnach najpotężniejszego Jedi

-

2 min czytania

Brie Larson jest obecnie na fali. Aktorka ostatnimi czasy najlepiej jest znana z roli Kapitan Marvel z uniwersum Marvela.

Larson wiele razy wspominała, że granie, teraz w największej, franczyzie Marvela to nie koniec jej planów. Ubiegała się ona o role w takich filmach jak Terminator, Igrzyska Śmierci, czy właśnie Gwiezdne Wojny.

Parę miesięcy temu działający blisko Hollywoodu i branży firmowej, Daniel Richtman wspominał, że aktorka prowadzi rozmowy na temat roli właśnie w sprawie gwiezdnej franczyzy.

Teraz te wieści potwierdza YouTuber Mike Zeroh twierdząc, że Brie Larson nie dołączy do istniejącego uniwersum, ale stworzone ma być dla niej własne. Wcielać się ma ona w najpotężniejszego Jedi, który kiedykolwiek żył, nawet potężniejszego od Anakina czy Rey.

Pamiętajmy, że są to jednak tylko plotki. Filmy w dużych franczyzach planowane są na lata do przodu, a jak na razie nie zanosiło się na jakiś wielki spin off. Prawda jest taka, że Larson jest znaną aktorką i z pewnością przyciągnęłaby sporo fanów do kin/przed telewizory.

Według Zeroha, Brie miałaby wcielić się w rolę Maeve, potężnego Jedi. Miałaby ona mieć jakiś związek z mityczną rasą Whills. Jeden z przedstawicieli tej rasy szkolił Qui-Gon Jinna.

W tej linii czasu Maeve poszukiwałaby mocy potężniejszej od Jasnej czy Ciemnej strony. Jej przeciwnik chciałby uzyskać tę moc dla siebie i dlatego podąża za nią.

Podobno Brie Larson już trenuje do nowej roli, ale jak wspominałem, na razie to są tylko plotki. Na razie w planach jest film Kapitan Marvel 2 i podobno aktorka będzie miała parę scen w nowym Thorze.

Ciężko może być jej grać w dwóch dużych franczyzach jednocześnie, ale może coś z tego szumu informacyjnego z Hollywood w końcu się sprawdzi. Na razie uważnie wsłuchujemy się w plotki i obserwujemy co się wydarzy.

Czytaj też: Netflix planuje wypuścić 40 premierowych anime w 2021 roku

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film