FilmNews

Jason Maoma zarażony koronawirusem! Co dalej z Aquaman 2?

-

3 min czytania

Jason Momoa – amerykański aktor, który ostatnio wcielił się w rolę Duncana Idaho w filmie Diuna, zachorował na Covid -19. Mamy informacje na temat stanu zdrowia aktora!

Zapewne wielu z naszych czytelników mieli styczność z filmem ,,Aquaman” i serialem ,,Gra o Tron”. To właśnie w tych produkcjach wystąpił znany całemu światu aktor – Jason Momoa. Kilka tygodni temu swoją światową premierę miała także odświeżona historia Diuny, w której wspomniany aktor wcielił się w Duncana Idaho.

Pierwsza, światowa projekcja miała miejsce w Londynie, gdzie aktor wraz z innymi artystami przebywał w jednej sali podczas premiery Diuny. Chwile po premierze filmu aktor otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa.

Może ci się spodobać: Netflix dodał 3 filmy twórcy “Squid Game” na swoją platformę

Wskutek infekcji aktor został zmuszony rozpocząć domową kwarantannę, o czym poinformował swoich fanów za pomocą platformy Twitter:

W swojej relacji Maoma oznajmił, iż mimo pozytywnego testu na Covid czuje się bardzo dobrze i nie posiada żadnych objawów związanych z wirusem. Dziękuje również wszystkim fanom za słowa otuchy i wsparcia w tym niecodziennym momencie jego życia. W opublikowanym materiale możemy także zaobserwować  zawodowego skateboardzistę – Erika Ellingtona, który z aktorem przebywa na kwarantannie, jeżdżąc na deskorolce po mieszkaniu. 

Z powodu zakażenia koronawirusem aktor przez jakiś czas nie będzie mógł uczestniczyć w zdjęciach do kolejnej superprodukcji z uniwersum DC, czyli drugiej części Aquamana. Jednakże same prace nad filmem nie zostały z tego powodu wstrzymane, gdyż realizatorzy skupili się na scenach, w których rola głównego odtwórcy jest zbędna.

Miejmy nadzieję, że stan zdrowia Jasona nie pogorszy się, a narzucona mu kwarantanna minie szybko i przyjemnie bez żadnych większych niespodzianek. Jako fan życzę Aquamenowi szybkiego powodu do zdrowia i dalszych sukcesów na planie filmowym!

Przypominamy, że film ,,Aquaman and the Lost Kingdom” ma trafić do kin w grudniu 2022 roku. Prócz Jasona Momoa w sequelu pojawią się także: Patrick Wilson (Orm), Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta), Amber Heard (Mera) i Dolph Lundgren (król Nereus), Jani Zhao (Stingray), Indya Moore (Kashor) i Vincent Regan (król Atlan).

Czytaj też: Vigilant Fight Club Vol.3 już 27 listopada! Będzie się działo!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film