Serial

Jameela Jamil dołącza do obsady “She-Hulk” od Disney Plus

-

2 min czytania

Jameela Jamil, którą najlepiej zapewne kojarzycie z jej roli w genialnym Good Place, dołączyła do obsady kolejnego serialu ze świata Marvela, tworzonego przez Disney Plus – She-Hulk.

Serial skupi się na prawniczce Jennifer Walters (Tatiana Maslany), kuzynce Bruce’a Bannera, która dziedziczy jego moce Hulka po tym, jak otrzymała od niego transfuzję krwi. Jednak w przeciwieństwie do Bruce’a, kiedy się przemienia, Jennifer jest w stanie zachować większość swojej osobowości, inteligencji i kontroli emocjonalnej. Jamil ma podobno zagrać Titanię, superzłoczyńce Marvela o niesamowitej sile i częstą rywalkę She-Hulk.

Wraz z Maslany, Jamil dołącza do wcześniej ogłoszonych członków obsady Renée Elise Goldsberry, Ginger Gonzaga i Tima Rotha. Mark Ruffalo ponownie wcieli się w rolę Bruce’a Bannera w serialu. Nie wiadomo jednak, jak często będziemy go podziwiać na małym ekranie.

Jamil jest najlepiej znana szerokiej publiczności z roli w chwalonej przez krytyków komedii NBC Good Place, w której występowała przez wszystkie cztery sezony serialu. Obecnie prowadzi również teleturniej na TBS i jest sędzią w serialu konkursowym HBO Max.

Kat Coiro będzie reżyserem i producentem wykonawczym filmu She-Hulk. Kat wyreżyseruje pilota, jak i dodatkowe odcinki serialu. Jessica Gao będzie główną scenarzystką produkcji i będzie również pełnić funkcję producenta wykonawczego.

„She-Hulk” to jeden z kilku seriali Marvel Cinematic Universe w Disney Plus. „WandaVision”, „Sokół i zimowy żołnierz”, a ostatnio „Loki”, trafiły już do fanów. Inne są w trakcie przygotowań i wśród nich znajdziemy takie tytułu jak „Secret Invasion”, „Moon Knight”, „Ms. Marvel” czy „Hawkeye”.

Czytaj też: Wojna Rohirimów – zapowiedziano animowany prequel filmowej trylogii Władca Pierścieni

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial