GamingNews

Iwiński: Na razie grajcie w Cyberpunka 2077, a Wiedźmina 4 chcielibyśmy zrobić

-

2 min czytania

Cyberpunk 2077 przeżywa burzę złych opinii o wersji na konsole starej generacji. PC ze względu na bugi też nie ma się najlepiej. Fani w takim wypadku zwracają się do sprawdzonych rzeczy.

Chodzi tu o zapytania od fanów Wiedźmina do CD Projektu o kolejną odsłonę tej gry. Pytania schodziły oczywiście jeszcze wcześniej, ale teraz Marcin Iwiński ustosunkował się do wiadomości o części 4. Cyberpunk w pierwszych dniach nie zachwycił i nie dosięgnął szczytów swojego hypu, więc tęskne oczy znów spoglądają w stronę Wiedźmina. Zresztą niedługo ma pojawić się sezon 2 na Netfliksie, a serial mimo krytyki związanej z doborem aktorów cieszy się popularnością.

W wywiadzie dla telewizji Bloomberg  powiedział:

To jest pytanie, które zadają nam fani. Więc teraz jest czas na Cyberpunk. Właściwie właśnie wydaliśmy grę. Właściwie zadajecie mi to pytanie teraz, ale jest to pytanie, które zadają gracze, podobnie jak tego samego dnia, w którym pojawił się Cyberpunk, czekali na to lata i pytali: „Czy będzie kolejny Wiedźmin?” A tak przy okazji, graliśmy (w Wiedźmina – przyp. red.), więc powiedziałbym,  zagraj teraz w Cyberpunka, a wtedy wiesz, może będzie kolejny Wiedźmin. Bardzo chcielibyśmy to zrobić.

No właśnie, na razie sprawdźmy tego Cyberpunka, poczekajmy, jak się sytuacja rozwinie. Widać, że CD Projekt chciałby zrobić nowego Wiedźmina, ale dopiero co skończyli jeden projekt. Jeżeli nie jesteś fanem świata przyszłości, to zawsze możesz powrócić do Geralta z Rivii i ogrywać tę grę, która otrzymałą ogromną ilość nagród. Co do nowej gry, teraz CD Projekt musi mocno popracować, aby z powrotem otrzymać zaufanie graczy. Dostali spory kredyt na produkcję, która trwała 8 lat. Teraz w ciągu tygodnia, mam wrażenie, znaleźli się w jednym worku z EA i Bethesdą. Może wyciągną wnioski, poprawią grę, a ostatecznie zrobią czwartego Wiedźmina. Co fo Cyberpunka to mozna go juz zoptymalizowac, aby dobrze chodzil na PC. O tym pisze Szymon Czaja w swoim artykule “Cyberpunk 2077 nie wykorzystuje w pełni mocy waszych komputerówCyberpunk 2077 nie wykorzystuje w pełni mocy waszych komputerów“.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming