Bez kategorii

Hitman 3 na wyłączność Epic Games Store

-

2 min czytania

W produkcjach z serii Hitman wcielamy się w najlepszego zabójcę na świecie, pracującego dla agencji ICA. Gry te mają świetny klimat tzw. spy thrillerów i dają nam pełną dowolność w wykonywaniu zlecenia. Z czasem odblokowujemy nowy sprzęt aby, raz po raz, dokonywać zabójstw na ogromnych i, najczęściej, pełnych ludzi mapach. Mało który tytuł daje tyle satysfakcji, z dobrze wykonanego zadania, co ta seria. Twórcy zastosowali także ciekawy zabieg, przedłużający żywotność całej, jak na razie, dylogii. Do dyspozycji dostajemy edytor kontraktów, w którym na dowolnej mapie możemy wybrać dowolną osobę jako cel i warunki wypełnienia zlecenia (jakim narzędziem i/lub w jakiej sytuacji gracz ma pozbawić npc-a życia etc). Możemy także dodać opis celu, jeśli chcemy nadać naszej misji fabularnego smaczku.

Hitman

Hitman 2 (2018)

IO Interactive ujawnili drugą lokację z, nadchodzącego wielkimi krokami, zwieńczenia nowej trylogii o agencie 47. Jest to posiadłość Thornbridge w deszczowej Anglii. Cała misja jest ewidentnie stylizowana na typowy kryminał ”kto zabił?”. Pierwsze nasze skojarzenie to film ”Na noże” Riana Johnsona z 2019 roku.

Dodatkowo IOI ujawniło swoją współpracę z Epic Games Store. Hitman 3 to pierwszy tytuł, który wydadzą samodzielnie na co ma pozwolić właśnie ta czasowa wyłączność dla sklepu Epica, oczywiście tylko dla wersji PC. Dzięki temu twórcy będą mogli stworzyć taki produkt jaki chcą w 100%, zapewnili też że cały postęp z poprzednich części będzie można przenieść ze Steama.

Jeśli nie znacie jeszcze najbardziej rozpoznawalnego gamingowego łysola to niedługo będziecie mieli okazję – pierwsza część, z 2016 roku, będzie dostępna do zgarnięcia za darmo na Epic Games Store od 27 sierpnia do 3 września. Warto!

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać