FilmNews

Hawkeye – Piotr Adamczyk na światowej premierze! Zdradził z jakim bohaterem z MCU chciałby się spotkać !

-

2 min czytania

Wczoraj swoją światową premierę miał długo wyczekiwany serial Marvela – Hawkeye. Aktorzy, którzy mieli okazję wcielić się w pierwszoplanowych, jak i drugoplanowych bohaterów stanęli na czerwonym dywanie, by wspólnie uczcić wielki debiut swojej najnowszej produkcji.

Wielką niespodzianką dla polskich fanów uniwersum stał się fakt, że nasz rodak – Piotr Adamczyk wcielił się w jedną z drugoplanowych postaci we wspomnianym serialu z uniwersum MCU. Co ciekawe został zaproszony na światową premierę, stając na czerwonym dywanie. W międzyczasie aktor udzielił kilku bardzo ciekawych wywiadów.

Może ci się spodobać: Ridley Scott uważa, że filmy o superbohaterach są nudne jak g*wno! Dlaczego?

W jednym z nich na łamach portalu Variety aktor został zapytany przez dziennikarkę — o postać z uniwersum Marvela, którą najbardziej chciałby spotkać. Polak śmiało przyznał, że jego marzeniem jest poznanie samego Ant-Mana, a dokładnie aktora, który wciela się w jego rolę, czyli Paula Rudda.

Jak się okazuje aktor, ma do tego superbohatera, jak i aktora największy sentyment, gdyż polska wersja Człowieka- Mrówki otrzymała głos Piotra Adamczyka.

Całą wypowiedź możemy obejrzeć dzięki uprzejmości Variety, który opublikował na swoim Twitterze krótki materiał wideo:

Serial Hawkeye zadebiutuje na platformie Disney+ 24 listopada 2021 roku. W rolach głównych wystąpią: Jeremy Renner, jako Hawkeye, Hailee Steinfield, jako Kate Bishop.

Czytaj też: To niewypanda! Polski zwiastun najnowszej animacji Pixar! [Wideo]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film