GamingNews

Halloweenowy event w Pokemon United nadchodzi

-

2 min czytania

Halloween zbliża się wielkimi krokami, a Pokemon United startuje z upiornym wydarzeniem już jutro 20 października.

Pokemon United Halloween Festival to nie tylko atmosfera grozy w produkcji od studia TiMi. To przede wszystkim duży patch oraz dodanie nowego grywalnego  pokemona do rozgrywki, nowe sprzęty i wiele innych.

Oczywiście najbardziej pożądanym dodatkiem w tym patchu będzie nowy Pokemon typu Normal, czyli Greedent. Jest to dwunożny Pokémon wyglądem przypominający wiewiórkę z ogonem większym od niego.  podobnym do wiewiórki o jasnobrązowym, pulchnym ciele, wystającym zębie, żółtym nosie, kikutach i ogromnym ogonie większym niż jego ciało.

Z tego, co widać (a jest to niewiele) Greedent będzie używał głównie ataków fizycznych, a jego umiejętności będą przydatne do oczyszczania linii i ściągania wrogów.

Nowa nakładka mapy daje pewien powiew stylu Burtonowskiego i jego animacji stop-motion, chodzi tu oczywiście o Miasteczko Halloween czy Gnijąca Panna młoda (chociaż ten drugi nie jest związany ze świętem). Zobaczymy dużo dyń i świateł.

Na Halloween Festival otrzymamy również możliwość zmiany kosmetyki trenerów, ot choćby hełm z dyni. Świąteczne strachy potrwają od 20 października do 7 listopada.

Jutrzejszy Festiwal Halloween jest wprowadzony zaledwie miesiąc po wypuszczeniu gry. Od tego czasu otrzymaliśmy już nowy sezon i 3 nowe pokemony. W tym momencie mamy 26 grywalnych Pokemonów.

Zdecydowanie Pokemon United jest gratką dla fanów gier typu MOBA, jak i Pokemonów. 

Czytaj też: Batman Beyond to klasyk, ale wersja stroju z kryptonitem to cudo

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming