Film

Gwiazda “Mortal Kombat” dołącza do obsady “John Wick: Chapter 4”

-

2 min czytania

Hiroyuki Sanada, którego zapewne kojarzycie z Westworld i nowej wersji kinowego uniwersum Mortal Kombat, dołączył do obsady czwartej części krwawych przygód Johna Wicka.

Hiroyuki Sanada wcieli się w jeszcze nieokreśloną rolę w John Wick: Chapter 4. Aktor pojawi się na ekranie obok Keanu Reevesa, Donniego Yen, Riny Sawayamy i Shamiera Andersona. Prace nad planie filmowym mają ruszyć w te wakację. Produkcja będzie kręcona we Francji, Niemczech i Japonii.

Urodzony w Japonii aktor wystąpił w swojej karierze w ponad 55 produkcjach. Ostatnio mogliście go zobaczyć w Armii Umarłych na Netliksie i w nowej odsłonie Mortal Kombat.

Wcześniej wcielał się w rolę m.in. Musashiego w hicie HBO Westworld. Kilka miesięcy temu został potwierdzony występ Sanady w produkcji z Bradem Pittem pod tytułem Bullet Train.

Czwarta część Johna Wicka ma trafić do nas 27 maja 2022 roku. Chad Stahelski będzie reżyserem, podobnie jak w wypadku poprzednich odsłon hitu z Keanu Reevesem. Scenarzystami Chapter 4 są Shay Hatten i Michael Finch.

„Od dawna podziwiam Hiroyukiego zarówno jako aktora, jak i aktora akcji, jestem zachwycony i zaszczycony, mogąc powitać go w rodzinie Johna Wicka” – powiedział Stahelski w rozmowie z Deadline.

Czytaj też: Samuraje i Piraci w jednym uniwersum? Zapowiedź anime Fena: Pirate Princess!

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film