Serial

Gwiazda “Gry o Tron” dołącza do obsady serialu o Obi-Wan Kenobi

-

2 min czytania

Jak informuje Deadline Indira Varma dołączyła do obsady kolejnego serialu z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Varma wystąpi w serii o legendarnym Obi-Wan Kenobim.

W produkcji swój udział potwierdzili jak dotąd Ewan McGregor i Hayden Christensen. McGregor w rozmowie z dziennikarzami sugerował niedawno, że prace na planie filmowym powinny ruszyć już na wiosnę.

Nie wiemy w kogo miałaby się wcielić Varma, ponieważ akcja serialu jest ścisłą tajemnicą. Oczywiście jakąś rolę odegrać będzie w niej musiał Christensen, który powróci do swojej roli Anakina Skywalkera, czyli Darth Vadera.

Amerykańskie media zakładają, że serial będzie się odbywał między wydarzeniami z III i IV epizodu Gwiezdnych Wojen.

Obsada serialu o Obi-Wan Kenobi

McGregor potwierdził zeszłym miesiącu, że serial będzie wyreżyserowany przez Deborę Chow, która wyreżyserowała dwa odcinki pierwszej serii The Mandalorian. Produkcja  będzie wykorzystywała tę samą technologię co Mandaloriani, czyli StageCraft, w której szczegółowe tła SFX serialu są wyświetlane na ekranach o ultrawysokiej rozdzielczości za aktorami.

Mistrz Jedi Obi-Wan Kenobi jest kluczową postacią w filmach ze świata Gwiezdnych Wojen, pełniąc rolę mentora dla Luke’a Skywalkera, któremu przedstawia ścieżki Jedi. W oryginalnej trylogii portretował go legendarny Alec Guinness.

W prequel w rolę młodego Obi-Wana wcielał się oczywiście Ewan McGregor, który powróci do swojej roli już niedługo.

Indira Varma to szanowana aktorka teatralna i telewizyjna. Jest dobrze znana ze swoich małych ról w serialach takich jak Rzym, Gra o tron ​​(szczególnie pamiętna rola jako Ellaria Sand), Carnival Row, a ostatnio ABC For Life. Była producentem wykonawczym brytyjskiego serialu Indian Summers, a także zagrała w filmie Ridleya Scotta Exodus: Gods And Kings.

Czytaj też: Mandalorianin to najbardziej piracony serial 2020 roku

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial