FashionNewsSerial

Gucci swoją najnowszą kolekcję zaprezentuje w… serialu

-

2 min czytania

Dyrektor kreatywny marki, Alessandro Michele, zwykle aby zaprezentować swoją najnowszą kolekcję robił pokazy mody. Tym razem zdecydował się jednak na zrobienie serialu o swojej kolekcji.

Czasy są niezwykłe, więc niezwykły jest też jego nowy sposób na prezentację najnowszych modeli ubrań. Zamiast tradycyjnego pokazu, tym razem zrobi serial. Nie będzie to jednak żadna, ciągnąca się latami kilkusezonowa produkcja, ponieważ zapowiedziano tylko 7 odcinków. Produkcja będzie dotyczyła kolekcji “Ouverture of Something that Never Ended”. Premiera będzie miała miejsce podczas internetowego festiwalu mody i filmu GucciFest, który odbędzie się w dniach 16-22 listopada. Reżyserem wyjątkowego projektu marki jest Michele Gus Van Sant, który pracował między innymi przy “Buntowniku z wyboru” oraz “Narkotykowym kowboju”.

O czym będzie serial?

Rola głównej bohaterki przypadła włoskiej aktorce Silvi Calderoni, a fabuła będzie rozgrywała się w Rzymie. Postać, w którą wcieli się Silvia, będzie przechadzać się jego klimatycznymi uliczkami. W trakcie spacerów, ma spotykać zaprzyjaźnione z domem mody gwiazdy – wszystkie rzecz jasna ubrane w najnowszą kolekcję Gucci. Wiadomo, że wystąpią tacy celebryci jak Harry Styles (piosenkarz wcześniej grał między innymi w oskarowej  “Dunkierce”), Billie Eilish, czy Florence Welch.

Radosna i nieregularna nowa opowieść, która nie jest już ograniczona starym pojęciem sezonowości. Bliższa ekspresyjnemu powołaniu i opowiedziana przez mieszanie reguł i gatunków, karmi się nowymi przestrzeniami, kodami językowymi i platformami komunikacyjnymi .

Opisuje swoją najnowszą kolekcję dom mody.

Festiwal będzie transmitowany na YouTube Fashion, Weibo, Gucci YouTube oraz będzie osadzony na specjalnej stronie GucciFest.com, stopniowo ujawniając nową kolekcję dzień po dniu.

W ramach wydarzenia poznamy też 15 młodych projektantów, którzy uczestniczą w projekcie tak zwanego “inkubatora talentów Gucci”.

Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne, tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha oraz dokucza znajomym. Przez rok mieszkała w Wietnamie i uczyła dzieci angielskiego, ale stwierdziła, że jednak lubi zimę i wróciła do kraju. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Fashion