News

GTA 6 zapowiedziane? To w stylu Rockstara

-

2 min czytania

Możliwe, że Rockstar zapowiedział szóstą odsłonę hitu przy okazji promocyjnego wideo z GTAV. Dociekliwi fani spojrzeli na koordynaty zawarte w filmiku.

Gracze od dawna wyczekują szóstej części GTA, każda plotka, czy wskazówka analizowana jest dokładnie przez społeczność. W ostatnich latach firma wypuściła dwie gry nowej generacji albo jedną, jeśli nie liczymy nowego wydania piątki. Tą drugą jest Red Dead Redemption 2. Zapowiedz pojawienia się GTAV na konsole nowej generacji mamy już za sobą i wiemy, że pojawi się na początku przyszłego roku. Plotki mówią, że RDR2 też będzie dostosowane do nowych konsol, ale nie ma jeszcze oficjalnej informacji.

GTA 6 – kiedy premiera?

Fani gry z niecierpliwością oczekują jakichkolwiek informacji, wydawca jednak jak na razie zapowiedział dodatek na aktualną generację i chyba przemycił to, na co wszyscy czekają. Nie ma jeszcze oficjalnej daty wydania dla tej misji, ale zajawki mówią o całkiem nowej lokalizacji. Rzecz nietypowa jak na GTA Online.

W najnowszym filmiku pojawiają się tajemnicze koordynaty „38.527-79.6129” i to tylko na chwilę, ale czujne oczy fanów znajdą wszystko. Kiedy wpiszemy te liczby do googla, to wyskoczy nam droga. Znajduje się ona pomiędzy Wirginią i Wirginią Zachodnia, jednak jak oddalimy, to zobaczymy kształt rzymskiej VI.

Fot. google maps

Fot. google maps

Według teorii fanowskich to właśnie jest zapowiedź kolejnej części tak długo wyczekiwanej przez graczy. Ostatnia misja z GTAV może łączyć historię tej części z następną. Coś może być na rzeczy, jeśli przyjrzymy się, jak Activision zapowiedziało Call of Duty: Black Ops w swoim Warzone. Możliwe, że jest to ostatnia próba pozyskania graczy i pokochania na nowo już mocno eksploatowanej gry. W każdym razie czekamy na oficjalną zapowiedź. Jak na razie powinniśmy się cieszyć, że dostaniemy GTAV na nową generację konsol, bo jest to rzeczywiście dobra gra.

Marcin Krzemień
Marcin Krzemień — kolekcjoner, fascynat gier Indie i niszowych systemów RPG. Pasjonuje się podbojem kosmosu. Prowadzi cykle: Blast from the Past, IndieDev, Supervillain Origins i inne. Znaleźć możecie go na Twitchu jako Redaktor_Krzemien.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii News