GamingNewsOd redakcjiV.TV

Giancarlo Esposito w pełnej krasie jako Anton Castillo – cztery nowe zapowiedzi Far Cry 6 [WIDEO]

-

2 min czytania

Cztery nowe zapowiedzi Far Cry 6 udowadniają jedno – Giancarlo Esposito jest niezwykle charyzmatyczny we wszystkim, co robi, a jego antagonista ma szansę być jednym z najbardziej interesujących w historii franczyzy.

Premiera Far Cry 6 już 9 października. Kampania marketingowa ruszyła się więc pełną parą, a jej pierwszym owocem są cztery specjalne zapowiedzi, w której możemy zobaczyć Giancarlo Esposito, aktora, którego możecie znać z Breaking Bad czy The Mandalorian. W najnowszej produkcji Ubisoftu wciela się on w Antona Castillo, dyktatora Yary, fikcyjnej karaibskiej wyspy inspirowanej Kubą i reżimem Fidela Castro. Jest on głównym antagonistą gry i obalenie jego rządów będzie naszym głównym zadaniem.

Można by rzecz, że, jako jeden z najważniejszych elementów serii, o czym zresztą sam Esposito wspomina, był on do tej pory kryminalnie wręcz pomijany we wszystkich materiałach promocyjnych gry. Seria Far Cry szczyci się tym, że od drugiej części z 2008 roku jej siłą napędową, jak i chwytem marketingowym jest właśnie główny antagonista.

Na szczęście Ubisoft postanowił to zmienić i uraczył nas nie jedną, ale aż czterema nowymi zapowiedziami, w których prym wiedzie Anton Castillo. Na dodatek więcej w nich żywych aktorów i samego Esposito.

Jedną znajdziecie na górze, a trzy pozostałem poniżej.

czytaj też: Już za chwilę Dr Pepper Academy Finals – międzynarodowy turniej CS:GO
 już w tę sobotę!

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Gaming