FilmSerialV.TV

Fiends – czyli dziwny spinoff Harry’ego Pottera i Przyjaciół

-

< 1 minuta czytania

Nikt o to nie pytał i nikt chyba tego nie potrzebował, a jednak powstało. Przed Wami dziwne połączenie serii o Harrym Potterze z serialem “Friends”.

Niedawno świat obiegła nowina, że powstaje serial w magicznym uniwersów Harry’ego Pottera. Nie wszystkim fanom ta wiadomość przypadła do gustu. Bo w końcu, po co przedłużać coś, co było dobre i ryzykować zepsucie tego wrażenia? Póki co trwają jedynie spotkania z potencjalnymi scenarzystami. Nie ma więc żadnych przecieków odnośnie tego, kto mógłby być odpowiedzialny za serię, a tym bardziej daty premiery (pisaliśmy o tym tutaj).

W trakcie oczekiwań na serial możesz pocieszyć (lub nie) oko przerobioną czołówką serialu “Friends”, w którym główną rolę grają dementorzy. Jak sugerują komentarze, Lord Schwimmermort mógłby być najbardziej przerażającym czarnym charakterem ever.

Tytuł “Fiends” oznacza po prostu “Diabły”.
Małgorzata Chuchel
Po latach namawiania przez przyjaciół postanowiła zająć się pisaniem zawodowo. Memy to jej pasja, a jej życie pisze najlepsze pasty. W wolnym czasie jeździ autostopem, jest dj’ką w duecie Typiary Niepokorne, tworzy na Spotify playlisty, których nikt nie słucha oraz dokucza znajomym. Przez rok mieszkała w Wietnamie i uczyła dzieci angielskiego, ale stwierdziła, że jednak lubi zimę i wróciła do kraju. Nadal poszukuje zarówno stylu pisania, jak i życia.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii Film