GamingNews

Ferrari 296 GTB zaparkuje na wyspie gry Fortnite! Specjalna kolaboracja wkracza do gry!

-

2 min czytania

Marka Fortnite jest znana każdemu graczowi. Twórcy w ostatnim czasie nawiązują sporo kolaboracji z różnymi markami, tj.: Halo, God of War, Naruto, Space Jam: New Legacy, Marvel, Terminator, Halo itp. Powodem tych kooperacji jest dodawanie różnych postaci, obiektów, wydarzeń, bezpośrednio do wspomnianego tytułu.

Tym razem firma Epic Games nawiązała współprace z producentem luksusowych samochodów – Ferrari. Producent ten użyczył swojej licencji do ich najnowszego ,,czerwonego konia”, który z impetem pojawi się na polu bitwy gry Fortnite.

Ferrari model 296 GTB to hybrydowy samochód sportowy, który każdy gracz grający w popularnego battle royal’a, będzie miał okazję okiełznać. Co ciekawe, będzie to pierwszy licencjonowany pojazd w grze. Pojazdy silnikowe stały się nieodzownym elementem gry prawie rok temu, kiedy do produkcji zawitała aktualizacja poszerzającą zabawę o pojazdy typu: sedan, pickup itp.

Przedstawiciele Epica dodają, że nowy wóz został odwzorowany w skali 1:1 pod względem: mocy, przyśpieszenia, silnika i charakterystycznego wnętrza. Wszystko po to, aby zapewnić graczom niezapomniane wrażenia z jazdy. Jeżeli nikt z was nie widział najnowszego modelu Ferrari 296 GTB to spółka tworząca te charakterne maszyny, postanowiła za darmo udostępnić wirtualny kreator, w którym można skonfigurować swój wymarzony wóz. Wystarczy odwiedzić poniżej załączony link:

https://carconfigurator.ferrari.com/en_EN/ferrari_car_configurator/296gtb

Fortnite to nie jedyna gra zawierająca takie nowinki jak Frerrari. Istnieje też kilka produkcji typu battle royal, które oferują przemieszczanie się po świecie gry licencjonowanymi furami. Mobilna odsłona gry PUBG właśnie otrzymała aktualizację z nową zawartością, a w niej  pojazdy marki Tesla, a dokładnie dwa modele: Model Y i Tesla Semi, którymi gracze mogą rozjeżdżać swoich przeciwników na drobną mielonkę.

Trzy dni temu do gry również przybyła nowa aktualizacja, która usprawniła szereg mechanik w grze, a także inne techniczne aspekty. Pełną listę zmian możecie znaleźć w załączonym poniższym linku:

https://www.epicgames.com/fortnite/en-US/news/the-creative-v17-20-update-introducing-the-down-but-not-out-device-and-saucer-vehicle

Czytaj też: Już 21 sierpnia nadchodzi druga edycja turnieju Tekken7! VFC – Summer Clash

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming