Serial

Favreau, Robert Rodriguez, Bryce Dallas Howard i Filoni reżyserami “The Book of Boba Fett”

-

2 min czytania

W świecie Gwiezdnych Wojen jest tylko jedna zasada. Jeśli jesteś związany kontraktem z ludźmi tworzącymi uniwersum nie masz prawa nic mówić o serialach, filmach i książkach, które tworzysz, ponieważ magia uniwersów tworzonych przez Disneya opiera się na tym, że twórcy mają szansę nas zaskoczyć.

Albo jakoś tak. Nie chciało mi się dokładnie tłumaczyć z angielskiego.

Mając to na względzie gwiazda serialu Temuera Morrison podzielił się z fanami odrobinę informacji na temat nadchodzącej produkcji.

„Myślę, że mamy szczęście” powiedział w rozmowie z Express.co.uk „ Favreau ma całe to doświadczenie Marvela, więc wiemy, dokąd zmierzają [nasze] historie… gość wymyślił kilka magicznych formuł”.

Morrison ujawnił także kilka nazwisk, które pojawią się na liście reżyserów The Book of Boba Fetta, w tym Favreau, Robert Rodriguez, Bryce Dallas Howard i Dave Filoni – wszyscy z nich reżyserowali już odcinki Mandalorianina, a Rodriguez i Filoni są także producentami wykonawczymi serialu, obok Favreau.

Według Morrisona serial będzie przebiegał obok osi czasu znanej z Mandalorianina, ale jest to „nowy świat” z nowymi możliwościami. Do tej pory nic nie wskazuje na to, że drugi sezon serialu jest w trakcie przygotowania, ale aktor zapewnił dziennikarzy Expressi o jednej rzeczy: „Pozwól, że ujmę to w ten sposób: pokochacie to!”

Nie ujawniono dokładnej daty premiery Księgi Boby Fetta, ani nie ma żadnych informacji na temat potencjalnego zwiastuna, chociaż wiemy, że pojawi się on w Disney+ w grudniu. Praca na planie zakończyła się na początku czerwca, o czym wiemy na podstawie postu na Instagramie od jednego z aktoró Ming-Na Wen.

Czytaj też: Marvel Studios i DC Films nie pojawią się na San Diego Comic Con

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Serial