KulturaSerial

Fani “The Office” otrzymają rozszerzone wersję odcinków z nigdy wcześniej niewidzianymi scenami

-

2 min czytania

The Office znika z Netflixa w Stanach Zjednoczonych i trafia na Peacock, czyli portal streamingowy należący w całości do NBCUniversal.

The Office był jednym z najpopularniejszych seriali na Netfliksie, można więc uznać, że strata tej produkcji do gigantyczny cios dla molocha. W Polsce nie ma oczywiście tego problemu, gdyż Biuro od zawsze jest dostępne na Amazon Prime.

The Office z nowymi, lepszymi odcinkami

Jednak gdy The Office zadebiutuje w Stanach na Peacocku, fani otrzymają nie lada gratkę. Oprócz tego, że dwa pierwsze sezony będą dostępne za darmo, to we wszystkich 9 znajdą się superfanowskie epizody, w których zobaczymy nigdy wcześniej niewidziane sceny w rozszerzonych odcinkach.

Twórca amerykańskiej wersji serialu Greg Daniels wyjawił, że obecność The Office na platformie należącej do NBC pozwoli twórcom wykorzystać nigdy wcześniej niewidziany kontent. Korzystanie z Peacocka powinno być swego rodzaju celebracją dla fanów serialu.

Daniels wyjaśnił, że w ciągu ostatnich miesięcy przeglądał nagrania z okresu powstawania serialu razem z oryginalnym montażystą serii, aby odnaleźć sceny, które zostały usunięte w związku z ograniczeniem czasowym telewizji. Fani będą mogli wybrać czy chcą oglądać oryginalne wersje odcinków, czy te rozszerzone.

Nie wiemy, ile z 201 odcinków serialu otrzyma ostatecznie superfanowskie wersje, ale to nie wszystko, co zapowiada NBC. Wśród dodatkowego kontentu znajdziecie:

Wyselekcjonowane kolekcje odcinków tematycznych, takie jak najlepsze epizody świąteczne

Inne materiały zza kulis, w tym wpadki, reportaże i wywiady.

Office Zen, całodobowy kanał szumów otoczenia poświęcony widokom i dźwiękom biura dla każdego, kto pracuje w domu.

Szereg list odtwarzania klipów do kroniki figli (z udziałem Jima Halperta i Dwighta K. Schrute‘a); najlepsze romanse biurowe (z udziałem Jima Halperta i Pam Beesly); i biurowe słowa mądrości (feat. były kierownik regionalny Michael Scott).

Nie wiemy niestety, czy kiedykolwiek Peacock będzie dostępny w Polsce. Na szczęście znamy specjalne sposoby na oglądanie rzeczy dostępnych jedynie w Stanach Zjednoczonych. Ale nie powiemy wam, o co nam chodzi. Sami się domyślcie.

Czytaj też: Mimo kontuzji Henry’ego Cavilla produkcja “Wiedźmina” idzie pełną parą

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Kultura