V.TV

Epickość poza skalą – ostatni trailer Zack Snyder’s Justice League

-

2 min czytania

Już w czwartek przekonamy się, czy Zack Snyder’s Justice League to jedno z największych odkupień w historii kina czy kolejny niewypał DC Expanded Universe.

Z Zackiem Snyderem sprawa jest bardzo prosta – albo się uwielbia, albo nienawidzi. Wszyscy jednak się zgodzą, że nikt, tak jak on, nie potrafi przenieść paneli komiksowych na ekran. W każdym, z jego ostatnich filmów, można dać pauzę w dowolnym momencie i cieszyć oczy obrazkiem żywcem wyjętym z albumu jakiegoś grafika albo stron  komiksów – czy to 300 i Watchmen, gdzie panele są identyczne z tymi z komiksów Millera i Moore’a, inspirowany anime Sucker Punch czy obrazy, rodem z albumów najbardziej uznanych grafików fantasy, w animacji Legend of the Guardians. I tak też jest w najnowszym trailerze Zack Snyder’s Justice League.

W czwartek, 18 marca 2021 roku, ma miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń telewizyjnych ostatnich lat. Cztery lata po masakrze, jakiej dokonało Warner Bros wraz Jossem Whedonem, na pierwszej wersji Justice League, Zack Snyder w końcu zaprezentuje swoją pierwotną wizję historii o powstaniu Ligi Sprawiedliwych.

Cały fandom, po premierze ostatniego trailera, który wam dziś prezentujemy, jest zgodny w jednym – w ten czwartek czeka nas coś naprawdę epickiego i specjalnego.

czytaj też: Matka wykorzystała Deepfake, aby oczernić koleżanki z drużyny cheerleaderek córki

Szymon Czaja
Gracz od czasów Amigi 500 i Desert Strike. Pasjonat Gwiezdnych Wojen i wszystkiego co science fiction - od kampowego pulpu w stylu ''Morderczych pomidorów z Marsa'' do hard science fiction. Nie pogardzi też dobrym i mrocznym fantasy. Warhammer 40000 to, według niego, najlepszy world building w historii gier. Nie lubi używać liczb ani gwiazdek do oceniania rzeczy. Wyznawca mantry ''for gamers by gamers'', nie napisze recenzji, póki nie skończy gry i powie wprost, jak mu się coś nie podoba. Dalej czeka na ekranizację Thorgala i Szninkla i porządną wersję legend arturiańskich, żeby chociaż na chwilę mógł zapomnieć o Excaliburze, którego widział setki razy.

    Mogą Ci się spodobać

    Więcej w kategorii V.TV