Film

Elijah Wood będzie głównym złolem w reboocie “Toxic Avenger”

-

2 min czytania

Legendary Pictures dogaduje ostatnie szczegóły odnośnie nadchodzącego rebootu kultowego The Toxic Avenger. Jak donoszą amerykańskie media, wiemy kto zagra rolę tego złego.

Według strony The Illuminerdi rolę złola otrzyma Elijah Wood, który pojawi się na ekranie obok Petera Dingklage’a i Jacoba Tremblaya. Wood wcieli się w skorumpowanego szefa Winstona, który będzie chciał pokonać Toxic Avengera.

Oto opis  Boba Garbingera, w którego wcieli się aktor najlepiej znany ze swojej roli Froda we Władcy Pierścieni.

Bob Garbinger (40-50 lat) – Burza włosów i twarz zmieniona przez chirurgię plastyczna. Zły szef podejrzanej firmy Garb X. Nie dba o dobro nikogo poza swoim własnym. Rozpoczyna morderczy szał, by stać się tak samo potężnym jak Toxic Avenger. Jego ego wzmacnia pozycja wśród urzędników miejskich, ale w rzeczywistości żyje w strachu przed gangiem podziemia, którego jest dłużnikiem.

Dla Elijah to nie pierwszy raz gdy będzie współpracował z reżyserem odpowiedzialnym za reboot. Wcześniej wystąpił w  I Don’t Feel at Home in this World Anymore, który również został nakręcony przez Macona Blaira.

Toxic Avenger to prawdziwy obiekt kultu, który szybko zachwycił miliony fanów i pozwolił twórcom stworzyć franczyzę, która otrzymała łącznie cztery filmy, musical, animację dla dzieci i serię komiksów od Marvela.

Produkcja nowej wersji Toksycznego Mściciela ma ruszyć w tym miesiącu w Bułgarii.

Oparty na kultowym klasyku z 1984 roku o tej samej nazwie. Akcja filmu rozgrywać się będzie w fantastycznym świecie, podążając za Winstonem, stereotypowym słabeuszem, który pracuje jako woźny w klubie zdrowia Garb-X i u którego zdiagnozowano śmiertelną chorobę, którą można wyleczyć tylko dzięki drogiemu leczeniu, za które jego chciwy i żądny władzy pracodawca nie chce zapłacić.

Po podjęciu decyzji, by wziąć sprawy w swoje ręce i obrabować swoją firmę, Winston wpada w otchłań toksycznych odpadów i zamienia się w zdeformowanego potwora, który wyrusza, by czynić dobro i odpłacać się wszystkim, którzy go skrzywdzili.

Cieszycie się?

Czytaj też: Baśń pełna ciepła i uroku – recenzja Biomutant [PC]

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Film