Gaming

“Elden Ring” otrzyma tryb multiplayer dla czterech graczy

-

2 min czytania

Najnowsza gra od From Software to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji nadchodzących miesięcy.

Tytuł, który jest mokrym snem każdego fana Dark Souls została zapowiedziana na styczeń przyszłego roku. Produkcja została stworzona we współpracy z autorem Gry o Tron Georgem R.R. Martinem, który był odpowiedzialny za napisanie lore do tytułu. To włąśnie on jest autorem historii świata, który poznamy w Elden Ring.

Yasuo Miyakawa, dyrektor Bandai Namco, wyjawił również, że Elden Ring będzie największą produkcją stworzone przez From Software i nie ograniczy się do jednego tytułu growego.

Będziemy rozwijać Elden Ring nie tylko jako grę, ale również w innych dziedzinach. Chcemy dostarczyć fanom na cały świecie głęboki obraz świata, który stworzyliśmy.

Trudno jednoznacznie stwierdzić o czym dokładnie mówi  Miyakawa. Jednak dziennikarze sugerują, że może to oznaczać, że dostaniemy książki, seriale i być może filmy ze świata przedstawionego w grze.

Biorąc pod uwagę, że From Software wspołpracuje z Georgem R.R. Martinem nie powinno to nikogo za bardzo dziwić.

„W Elden Ring wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę z zakresu dark fantasy i action-RPG, który zdobyliśmy tworząc Dark Souls, chcemy być odpowiedzialny za śmiałą, ale zarazem klasyczną ewolucję gatunku. Opracowaliśmy bogaty świat, która zachwyca swoją skalą, bazujący na legendach napisanych na potrzeby gry przez George’a R.R. Martina. Elden Ring to świat pełen tajemnic i niebezpieczeństw, dostępny do zbadania i odkrycia; to dramat, w którym różne postacie odkrywają przed nami swoje tajemnice i ukryte motywy. Mamy szczerą nadzieję, że z przyjemnością doświadczycie go sami”.

Twórcy gry dodali również, że Elden Ring będzie posiadał multiplayera z prawdziwego zdarzenia. W tytule będziemy mogli współpracować z trzema osobami i przemierzać tytuł obijając innym gęby.

Cieszycie się?

Czytaj też: Aby każdy mógł grać w gry, które kocha – jak G2A zmienia rynek sprzedażowy w świecie gier

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming