GamingNews

Elden RIng – Nowe IP od twórców serii Dark Souls w 20 – minutowym gameplayu![Wideo]

-

3 min czytania

Fani serii Dark Souls długo czekali na tę chwilę! Kilka godzin temu przedstawiciele studia FromSoftware postanowili podzielić się pierwszym gameplayem z długo wyczekiwanej produkcji – Elden Ring!

Świerzy zapis z rozgrywki zdradza, na jakie niebezpieczeństwo zostanie wystawiony gracz, będąc w pięknym, baśniowym, a zarazem pełnym niebezpieczeństw świecie Elden Ring. Twórcy zaserwowali 20-minutowe wideo, które omawia wiele ważnych elementów z gry, tj.:  walki z ogromnymi bosami, eksplorację dungeonów, markowanie na mapie, potyczki z innymi graczami itp. Prócz wideo deweloperzy przygotowali pełny opis gry, który przedstawiamy poniżej:

Przeżyj emocjonującą przygodę i zadecyduj o losach rozległego świata wypełnionego intrygami i potęgą. Stawiaj czoła straszliwym przeciwnikom, wykorzystując charakterystyczny dla FromSoftware system walki wręcz i odkryj szeroki wachlarz błyskotliwych strategii, które można wplatać w elastyczną rozgrywkę RPG akcji Elden Ring.

Nowy świat wypełniony fantastycznymi historiami i opowieściami został powołany do życia przez Hidetakę Miyazakiego – twórcę wpływowej i uznanej serii gier DARK SOULS – oraz George’a R. R. Martina – autora Pieśni Lodu i Ognia, bestsellerowego cyklu fantasy według „The New York Times”. Gracze wyruszą w podróż przez misternie utkany świat ociekający krwią i oszustwem. Spotkają na swojej drodze postacie mające własne, wyjątkowe powody, by pomagać lub przeszkadzać im w osiąganiu celów; wrogów, których głębię oddano z niezwykłą starannością; i wreszcie przeróżne straszliwe stworzenia. Przeżywając kolejne przygody, gracze zadecydują o losach tych przeklętych ziem poprzez odkrywanie ich tajemnic i mitów.

Dzięki rozległym i nieskazitelnym krajobrazom, naturalnym efektom pogodowym oraz zmianom pory dnia i nocy gracze w pełni poczują się częścią świata Elden Ring już od chwili, kiedy rozpoczną swoją przygodę i wybiorą własną ścieżkę. Przemierzaj krainę pieszo lub konno, w pojedynkę lub z innymi graczami w sieci, pokonując trawiaste równiny, duszne bagna i gęste lasy. Wspinaj się na strzeliste góry, wkrocz do zachwycających zamków i odwiedź inne monumentalne miejsca, jakich nie było jeszcze w żadnej produkcji FromSoftware. Opcje RPG oraz personalizacji w Elden Ring pozwolą graczom znaleźć ich własny styl gry. Warto eksperymentować z różnymi rodzajami broni, wieloma magicznymi zdolnościami i szeroką gamą umiejętności, by odkryć nieznane wcześniej ścieżki postępu.

Elden Ring daje graczom możliwość wytyczenia własnej drogi przez świat. Rzucaj się w wir zaciekłych bitew z potężnymi wrogami lub wykorzystuj system walki z ukrycia, by zyskać nad nimi przewagę. To gracz decyduje, jak chce sprostać licznym wyzwaniom, które stawia przed nim gra.

Przypominamy, że gra Elden Ring zadebiutuje (według zapowiedzi) 25 lutego 2022 roku. Pojawi się na: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S oraz Xbox One. Konsole Microsoftu otrzymają funkcje inteligentnego pobierania, a z kolei poprzednia generacja konsol Sony zyskają patch Next-Gen. Dzięki niemu gracz, będzie mógł przenieść swoją zakupioną grę na obecną generację konsol.

Czytaj też: Jason Maoma zarażony koronawirusem! Co dalej z Aquaman 2?

Mogą Ci się spodobać

Więcej w kategorii Gaming